Lekarze neurolog internista

lekarz Joanna Mierzwińska

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Guz

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wspaniała Pani Doktor z powołania. Wiele lat pracowała na przychodni w Gdyni od jej odejścia ludzie wręcz płaczą takich specjalistów to ze świecą szukać. Trafne diagnozy, dobieranie leków oraz olbrzymia wiedza lekarska. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Karolina Kulwicka

lekarz Małgorzata Jankowska

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

lekarz Sylwia Dziedzic

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Szanowna Pani Dr.n.med Sylwia Dziedzic...Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Pani oddaniu serca dla pacjenta zaangażowaniu całego personelu i fizykoterapełtom za ogromne zaangażowanie życzę również pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia i samozaparcia w ćwiczeniach i rechabilitacji Z wyrazami szacunku ... Mirosław Sielezin pacjent oddział rehabilitacji Mogileńska 42 Poznań.Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław Sielezin

lekarz Zbigniew Kamiński

Krótka 6
98-360 Lututów

Jestem młodą osobą, ale mam problemy z kręgosłupem i przyznam, że jeszcze w życiu nie spotkałam takiego lekarza jak Pan Doktor. Patrząc na Jego podejście do pacjenta, życzliwe i kompetentne, bez wyliczania czasu na "sztukę", można śmiało powiedzieć, że ten zawód to Jego powołanie. Oczywiście, szacunek do pacjenta idzie w parze z wykształceniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Wiele razy otrzymałam cenne rady dotyczące ogólnego dbania o stan mojego ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog

Moniuszki 11 lok. 1
43-303 Nysa

U doktora J. Miarki leczę się od blisko 2 lat Po wielu nieprzyjemnych i mało fachowych lekarzy na jakich trafiałam tylko pan doktor był w stanie postawić diagnozy i mi pomóc Męczące mnie bóle głowy zelżały Doktor pomógł mi też przy zapaleniu oskrzeli których nikt nie słyszał Każdorazowo robi ekg i mierzy ciśnienie Mało tego ma renteg w oczach Za każdym razem trafia z diagnoza zanim otrzyma wynik Wprawdzie leczę ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Krężlewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Parkowa 37
56-320 Krośnice

Doktor Krążlewicz jest najlepszym neurologiem z jakim sie spotkałem.W ramach kasy chorych poswięca tyle czasu co nie którzy za pieniadze prywatnie.Prawdziwy lekarz z powołania.Jak ktoś potrzebuje dobrego opisu medycznego do ubiegania sie o odszkodowanie z wypadku nie ma lepszego.

lekarz Ewa Narożańska

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Zupełnie nie rozumiem negatywnych ocen. Do gabinetu wchodzę razem ze swoim ojcem. Przyglądam się więc wszystkiemu trochę z boku, chociaż Pani dr również chętnie ze mną rozmawia jak i ja z nią. Jest bardzo miłą, uprzejmą osobą. Bardzo pomocną, nieczęsto spotykana cecha w dzisiejszych czasach . Wywiad bardzo rzetelny, dokładne badanie. Tłumaczy dlaczego wypisała te właśnie leki a nie inne. Mam wrażenie, że recept nie przepisuje schematycznie. To wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Lis

Kochanowskiego 3
98-400 Wieruszów

Szanowni Państwo ... lekarz - cudotwórca, ponad rok paskudnej choroby, ponad rok badań - wszelakich ... przetrenowano na mnie chyba wszystkie antybiotyki jakie istnieją, i to po kilka razy ... w ostatecznej desperacji (z wszystkimi tymi badaniami pod pachą) powędrowałam do Pana Doktora, Doktor zostawił sobie badania do gruntownej analizy, wróciłam po jego analizie, otrzymałam lek ... nowy (musiałam poczekać, bo w aptekach go jeszcze nie było). Rezultat ... wreszcie ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Piła

Witam, Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów. Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, że to ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Grabek-Gawłowicz

Staszica 2 lok.2
Lublin

Dzień dobry ja trafiłam na panią doktor opisałam moje objawy odrazy się zainteresował zleciła kompleksowe badania bardzo miła sympatyczna wszystko tłumaczy jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Halina Głowacka

Internista, USG

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

Trafna diagnoza, wdrożenie kuracji zastrzykami i dla pewności skierowanie na rezonans a lekarze w GR chcieli moje lumbago z podejrzeniem przepukliny kręgosłupa leczyć pyralgina. Oczywiście skierowanie do neurologado dzisiaj niemieccy lekarze mi nie wypisali. Dobrze że Pani Głowacka jest tu na miejscu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Alicja Bernatowicz

ulica J. Dąbrowskiego 3/115
17-100 Bielsk Podlaski

Jestem po urazie kręgosłupa Poruszam się od 17 lat na wózku inwalidzkim po wyjściu ze szpitala trafiłem na Panią doktór BERNATOWICZ która dalej prowadziła i prowadzi moje leczenie Niespotkałem przez te lata bardziej kompetentnego lekarza jak Pani Alicja Bernatowicz oprócz zaleceń dotyczacych leczenia iak i uzyskania sprawnosci pomaga rownież i psychicznie. Jestem sprawniejszy wiedząc że prowadzi mnie Pani Doktor. DZIĘKUJE❤️
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Zbigniew Chechłowski

Mławska 3
09-300 Żuromin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz przeprowadził kompleksowy wywiad, zadawał wiele pytań, dokładnie wszystko wytłumaczył, odczuwalna była chęć udzielenia pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Eugeniusz Kondziołka

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Jako człowiek sprawia pozytywne wrażenie. Z drugiej strony jednak ciężko przedstawić mu swe dolegliwości, ponieważ przerywa pacjentowi wpół zdania. Ponadto ma blade pojęcie o nowoczesnych badaniach.

dr Jacenty Rzepczyński

Internista, Neurolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam , miałem dwa razy do czynienia Z tym lekarzem i nie mam zamiaru więcej , pierwszym razem na początku 2013 roku złapało mnie przeziębienie i gorączka , nie dał mi zwolnienia i powiedział że gorączka to nie choroba i jak by się pogarszało to mam wrócić , tamtego razu pozarażałem osoby w pracy , kolejny raz 10 czerwiec 2013 , naciągnełem sobie coś w plecach dolna część kręgosłupa , ...
Opinia dodana przez: leszek G

lekarz Joanna Chojniarz Tylicz

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

z racji wieku powinna mieć wiedzę ale dla zusu jest stronniczaa może ma małą wiedzę w rzadkich schorzeniach i łatwo uznaje za symulanta chipohondryka

lekarz Zbigniew Jabłoński

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

lekarz Ewa Knopińska-Rostkowska

Internista, Neurolog

Osoba fizyczna - Jecek Juszczak Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Specjalistycznej Opieki Lekarskiej "SPEC-MED"
ulica Lawendowa 14
49-200 Grodków