Lekarze neurolog psychiatra

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Psychiatra

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Marzena Dreczka

Artimed
Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

Olgierd Kossowski

Słowackiego 28 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

stara się pomóc pacjentowi jest kompetentny i uprzejmy

lekarz Stanisław Benbenek

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Lekarz jest ok, ale od dłuższego czasu ślad po nim zaginoł , Brama zamknięta na kłódkę , szukałem go na różne możliwości , ale efekty żadne
Opinia dodana przez: tomek

lekarz Maciej Szcześniak

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Opole

SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE!
Opinia dodana przez: AVE 2T4

lek. med. Jerzy Szablewski

Gabinet Jerzy Szablewski
Górczewska 200A lok.24
Warszawa

Lekarz, u którego czuje się Człowiekiem a nie tylko głową, płucem czy jakąś tam jednostką chorobową. Spokojny, konkretny, potrafi rozmawiać bez używania zawodowego żargonu. Poprzez przedstawienie przynajmniej dwóch wariantów postepowania potrafi stworzyć wrażenie, że mam wpływ na terapię i to na co się wspólnie zdecydujemy jest bardziej "moje" a więc i łatwiejsze do wykonania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Szyćko

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Mój pierwszy kontakt z neurologiem, niezwykle przyjazna atmosfera, analiza RM odcinka lędźwiowego, kompleksowe badanie, przekazanie wskazań dotyczących trybu życia i funkcjonowania na co dzień. Skierowanie na dalsze badania pomocne w postawieniu diagnozy. Polecam, czuć przyjazną duszę, nie zawsze się zdarza w gabinetach lekarskich.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Ewa Jarzębska

dr n. med. Ewa Jarzębska

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Jerzy Dekundy

Gabinet
ul Czechowska 4/1
Lublin

Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, poświęca im dużo uwagi i bardzo dobrze dba o ich zdrowie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Romer

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Janina Bielska

Ossowskiego 12a lok. 7
40-843 Katowice

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

dr n. med. Józef Jarosz

Gabinet Psychiatryczno-Psychosomatyczny
Na Polach 118
31-344 Kraków

Wspaniały lekarz. Szybko zdiagnozował problem i podjął stosowne kroki. Dzięki niemu wreszcie czuje, że żyję. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Adrian

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

dr n. med. Bronisław Rudy

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.

lekarz Krzysztof Golonka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Różana 4 lok. 4
40-045 Katowice

Świetny lekarz, psychiatra i neurolog, kompetentny, mozna mu zaufać, daje trafne diagnozy.

dr n. med. Marian Drogowski

Orzeszkowej 10
62-200 Gniezno

Proszę administratora o likwidację strony św.pamięci Pana doktora. Współczuję żonie , która musi odbierać telefony do nieżyjącego od 2 lat męża. Gdzie tu etyka, tak ważna szczególnie w zawodzie lekarza.

lekarz Wiesław Łuczkowski

Specjalistyczny Zespół Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
ul. Kraszewskiego 25
Wrocław

Doktor bardzo pomógł mi w trudnym dla mnie momencie. Ma swietne podejście do pacjentki, a dodatkowo bije od niego spokój i opanowanie. Doktor ma bardzo duże doświadczenie i zna się na rzeczy. Zauważyłam poprawę, a dzięki regualrnemu stosowaniu leków wróciłam do funkcjonowania z przed choroby. Przyznam, że trochę bałam się pierwszej w życiu wizyty u psychiatry, ale biepotrzebnie. Doktor to przemiły i dowcipny człowiek, czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Marta Zwolska

PrywatnaPraktyka Neuropsychiatryczna
ul.Brożka 1,pokój nr 6
Kraków

Do Pani dr zgłosiłam się z objawami "wypadnięcia dysku". I z takim rozpoznaniem również byłam leczona przez innych lekarzy (łącznie z nastawieniem kręgosłupa), ale ponieważ nie następowała żadna poprawa, a mój stan się jeszcze pogorszył stwierdziłam, że odwiedzę jeszcze jednego neurologa. Mój wybór padł na dr Zwolską. Od października towarzyszył mi potworny ból kręgosłupa, promieniujący do pachwin, brzucha, pęcherza moczowego i pod żebra. Niestety mimo, iż byłam w Jej gabinecie ...

lekarz Jadwiga Krawiec

Psychiatra, Neurolog

Przychodnia Zdrowia Vis Medica Sp. j.
ulica Dworcowa 3
62-050 Mosina

Bardzo dobry lekarz - osoba kompetentna ze znajomością ' tematu" - godna polecenia . Jednakże czas oczekiwania na wizytę - dość długi Pacjent z Leszna
Opinia dodana przez: Cezary