Lekarze psychiatra internista

lekarz Grażyna Milewska

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Kaźmierczak

Ks.Wyszyńskiego 54/121
39-100 Ropczyce

Bardzo dobry SPECJALISTA. Mądry, uprzejmy człowiek. Wie co robi. Bardzo skrupulatnie tłumaczy. Odpowiada na moje pytania. Podchodzi z szacunkiem do pacjenta.

lekarz Joanna Tylikowska-Agdan

ulica Jana III Sobieskiego 2/5
44-100 Gliwice

Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach, za co jestem serdecznie wdzięczny. Polecam innym Panią Doktor :)

lekarz Regina Jakubek

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38
63-600 Kępno

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Ewa Koprianiuk

ulica Okopowa 12/2
20-022 Lublin

Lekarz, który zachowuje się tak, jak powinien zachowywać się prawdziwy lekarz: oprócz przepisania leków (dodam że trafionych za pierwszym razem i bez skutków ubocznych) potrafi właściwie przeprowadzić wywiad, spokojnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko pacjentowi. Szkoda że takich lekarzy jest już coraz mniej...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Damian Odya

Lekarz medycyny pracy, Internista

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Serdecznie polecamy :) U doktora byłam na konsultacji z córką odnośnie nośnie aparatu ortodontycznego. Już po pierwszej wizycie odniosłyśmy wrażenie, że mimo, że lekarz jest bardzo młody, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Poza tym jest bardzo uprzejmy i potrafi wszystko jasno i klarownie wyjaśnić, a do każdego pacjenta stosuje indywidualne podejście. Niewyobrażalne jest to, jak szybko po założeniu aparatu, u córki było widać ogromną zmianę w uzębieniu, a efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lekarz Mariusz Szczęsny

37a
32-047 Ojców

Od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora, zawsze pomocny, wysłuchał ze zrozumieniem moich problemów, wytłumaczył działanie leków. Jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Ewa Sołtysiak

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Bardzo godna polecenia Pani doktor, oaza spokoju i cierpliwości, rozmawia długo z pacjentem nie traktuje jako następnego, dobór leków bardzo ostrożny i rozważny, można porozmawiać dosłownie o wszystkim, jestem szczęśliwy,że trafiłem do Pani Ewy, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Panią doktor z całego serca, życzę Pani dużo zdrówka,jest Pani nam bardzo potrzebna taki lekarz to skarb.🌹
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Stanisław Przekopowski

Bolimowska 14/18B
99-400 Łowicz

Przy leczeniu depresji i stanów lękowych - dobrze dobrane leki, przywracające równowagę emocjonalną, żadne silne nie otumaniajace, nie uzależniające. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Znamirowski

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Kilka lat temu Pan zdiagnozowal mojego ojca i brata ze nie sa alkoholikami, mimo ze ja mialam na to dowod bo mieszkalam z nimi pod jednym dachem. Przez tego Pana nie moglismy liczyc wtedy na sadowne leczenie. Rowniez moja przyjaciolka byla leczona na borderline, ale w zakladzie psychiatrycznym miala kompleksowe badania, ktore nie wykazaly owego zaburzenia. Prosze uwazac na tego Pana :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Jarosław Woźniak

Majowa 11
32-590 Libiąż

Moim zdaniem pana Jarosław jest doskonałym lekarzem. nie pozostaje obojętnym na żadne objawy zgłaszane przez pacjenta. nie oszczędza na skierowaniach i badaniach. cechuje się dobrym podejściem do pacjenta dużym spokojem i wyrozumiałością, cierpliwością. jest jednym z najlepszych lekarzy jakich udało mi się spotkać w różnych POZ. niestety przyszło mu pracować w najgorszej przychodni. świata nie będę opowiadał Czym jest Miejskie Centrum Medyczne w Libiążu, ale jest mi przykro że dobry ...
Opinia dodana przez: Tosiek

lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec

Dobry lekarz.Siedmioletnia współpraca przyniosła poprawę mego zdrowia.Kompetentny,dobrze dobrał lekarstwa.Uprzejmość to też napewno jego pozytywna zaleta.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Krystyna Łudzik-Kmiecik

ul. Kutrzeby
30-515 Kraków

Polecam panią doktor bardzo mi pomogła w mojej chorobie a oprócz tego super wszystko wytłumaczyła oby jak najwięcej tak zangazowanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Andrzej Jóźwiak

Psychiatra, Geriatra

Roosevelta 66
Gniezno

świetny specjalista, konkretny, miły, ma dobry kontakt z osobami starszymi

lekarz Jarosław Uziałło

Internista, Lekarz rodzinny

Londyn
Świecie

Dr Jaroslaw Uzialo to bardzo dobry lekarz neonatolog -pediatra . Czesto przyjmuje male dzieci . Leczy starannie , szybko i skutecznie . Stosuje z powodzeniem hipnoze udzieci . Polecam doktora jako dobrego pediatre . Chetnie tez udziela zwolnien lekarskich , nie to co w NFZ.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Cezary Bróż

Kudowa-Zdrój

Bardzo ciepły i dobry lekarz polecam i dziękuję.

lekarz Tomasz Żółkoś

PSYCHOSOMA Centrum Psychiatrii i PSYCHOSOMATYKI
ul.Ehrenberga 14
31-309 Kraków

Pan Doktor z indywidualnym podejściem do pacjenta. Poświęca sporo czasu i z zaangażowaniem śledzi postępy. Podczas wizyty mozna liczyć na ogrom cierpliwości, profesjonalny wywiad i trafną diagnozę. Wizyty są konkretne, zlecone badania potwierdziły podejrzenia. Profesjonalista w każdym calu, bede wdzięczna do konca życia.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Beata Jaworska

Wojska Polskiego 15 B/4
67-200 Głogów

Dobrze jest znaleźć dobrą psychiatrę w Głogowie. Słyszałam wiele pochwał już przed wizytą, a teraz polecam dalej.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Stanisław Wójcik

Internista, Seksuolog

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kraków

Okropne podejście do pacjenta. Lekarz notorycznie się spóźniał, nawet do godziny lub dzień przed wizytą w godzinach wieczornych dzwonił, że jednak go jutro rano nie będzie i "mogę zapisać panią na za dwa lub trzy tygodnie", zostawiając tym samym pacjenta bez leków oraz opieki na ten czas (musiałam o recepty prosić lekarza rodzinnego). Dodatkowo w ogóle nie słucha, w połowie zdania przerywa i dopowiada sobie zgodnie z tym co myśli ...
Opinia dodana przez: Była pacjentka

lekarz Dorota Langer

Ks. Kłopotowskiego 4/20
03-717 Warszawa

Nie wiem, jakim Pani Doktor jest internistą, jako psychiatra dawno powinna przejść na emeryturę. Opinie wydawane sa na prędce, konsultacje na ostatnia chwilę, Pani Doktor raczej wierzy w swoją własna opinię aniżeli fakty. Smutne, że od takich ludzi zależą nierzadko losy innych.
Opinia dodana przez: Katarzyna