Lekarze psychiatra pediatra

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Warszawa

Znakomita lekarka. Przyjęła mnie w kryzysie, choć nie musiała. Poświęciła godzinę swojego prywatnego czasu, zebrała szczegółowy wywiad, dokładnie przedstawiła zalecenia. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Artur Mrozek

Mszana

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO POZNALISMY!!!!! KOMPETENTNY FACHOWIEC JAKICH NAPRAWDE MALO!!!! KAZDY ROZKLADAL RECE NAD NASZYM SYNEM A PAN MROZEK PORADZIL SOBIE PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE. SZACUNEK DLA PANA!!!!!!!!!!!!

lekarz Jolanta Węgierska-Januszkiewicz

ulica Skalników 35/6
59-101 Polkowice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, zawsze dobrze diagnozuje. Prowadzi moje dzieci od urodzenia. Życzliwa, kompetentna. Ufam Pani doktor całkowicie jeśli chodzi o zdrowie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Adriana Białek

Kujawska 11
64-920 Piła

Super lekarz. Lekarz z powołania jest wyrozumiała i sumienna, godna zaufania. Z zaangażowaniem poświęca czas dla pacjętòw i rodziny w trudnych i bezradnych chwilach. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Izabela

dr Zofia Kozłowska

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani Doktor ciepła, kompetentna, o dużym doświadczeniu. Bardzo mi pomogła. Polecam tym, którzy potrzebują pomocy.

lekarz Danuta Champlewska-Jędrzejewska

Chopina 17c
62-510 Konin

Gorąco polecam! Jestem pod opieką pani Champlewskiej-Jędrzejewskiej od wielu lat, ale zanim do niej trafiłem, miałem po kilka-kilkanaście spotkań z innymi psychiatrami. Dopiero na stałe zatrzymałem się u pani Champlewskiej dzięki jej fachowości, wieloletniemu doświadczeniu, jej empatii, wyrozumiałości, cierpliwości i profesjonalizmowi. Podczas każdej wizyty czuć bijące ciepło i zrozumienie u tego lekarza. Wiem, że ZAWSZE moge na nią liczyć i mogę śmiało powiedzieć, że gdyby nie ona, to kto wie ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marta Przybyło-Partyka

ulica Hibnera 13c
43-600 Jaworzno

Pani doktor to jest skarb z nieba…trafiłam do niej przypadkiem i zostanę już do końca !!! Kobieta z wielkim sercem jest w pełni zawsze oddana pacjentowi. Dzisiejsza sytuacja: Nie stawiłam się na wizytę z powodu problemów prywatnych a Pani doktor z wielka wyrozumiałością zadzwoniła, wysłuchała, wsparła i omówiła leczenie. Nie zapomina o swoich pacjentach. Na wizytach poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje nigdy odwrotnie ❤️ dziękuje
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Jarosław Uziałło

Internista, Lekarz rodzinny

Londyn
Świecie

Dr Jaroslaw Uzialo to bardzo dobry lekarz neonatolog -pediatra . Czesto przyjmuje male dzieci . Leczy starannie , szybko i skutecznie . Stosuje z powodzeniem hipnoze udzieci . Polecam doktora jako dobrego pediatre . Chetnie tez udziela zwolnien lekarskich , nie to co w NFZ.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Joanna Łupińska-Dorn

Psychiatra dziecięcy, Pediatra

Centrum Psychologiczno -Terapeutyczne Wspierania Rodziny
u. Sprawiedliwości 4 lok. 1
05-800 Pruszków

Jestem zaskoczona negatywnymi komentarzami! Pani doktor jest naprawdę świetnym fachowcem - kompetentna, rozsądna, spostrzegawcza, świetne podejście do dzieci i młodzieży a także i do rodziców. Nie wyciąga pochopnych wniosków, nie krytykuje, jest nastawiona, żeby pomóc i ukierunkować na przyszłość, co robić dalej. Naprawdę polecam każdemu, kto ceni sobie wysokie kompetencje i kompleksowość podejścia lekarza. Pani doktor nie skupia się na samych lekach, a na rozwiązaniu (złagodzeniu problemów) na wszelkich możliwych ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Aleksandra Lamparska-Warchalska

Czerwińskiego 1/1
Katowice

-50% Twoja opinia jest sprawdzana Więcej o opiniach Podgląd Twojej opinii SPRAWDZANIE Aleksandra Lamparska-Warchalska Aleksandra Lamparska-Warchalska psychiatra Przez 4 lata chodzenia do pani doktor olewanie i brak postawienia prawidłowej diagnozy i prawidłowego leczenie ,co skończyło się 4 próbami samobójczymi i 4 pobytami w szpitalu psychiatrycznym, przyjmowaniem przez syna ogromnej dawki leków,by jakoś wyprowadzić go z choroby przez pani zaniedbania,a to, co pani doktor wmawiała przez ten cały czas (zaburzenia emocji ...
Opinia dodana przez: Lucyna

dr Zofia Makowicz

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

Centrum Neuropsychiatrii "NEUROMED" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Białowieska 74a
54-235 Wrocław

Mimo negatywnych opinii na tej stronie, pierwszą wizytę oceniam pozytywnie. Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała bez pośpiechu, zadawała pytania, wystawiła odpowiednią diagnozę, leki, skierowania itp. Poczułam zrozumienie oraz że ktoś przejął się moim stanem na poważnie.

lekarz Iwona Koziarek

NZOZ "Zdroje"
Szczecin

Absolutnie nie polecam. Podważa każde słowo rodzica,sugeruje kłamstwo,traktuje jak intruza,podważa wiarygodność innych,bardziej kompetentnych lekarzy i fachowców,dziecko autystyczne wypytywała o fakty,z którymi miałoby problem jedynie dziecko ciężko upośledzone lub z porażeniem mózgowym,podważyła wiarygodność rozpoznania zasadniczego pytając-"kto w ogóle rozpoznał u Niego autyzm"??? Dopiero po informacji,że 10 lat temu dr. Bosy,spuściła z tonu! Po synu z samej twarzy widać ewidentnie autyzm-typowa uroda autystyka,a kobieta podważyła wiarygodność i kompetencje szeregu innych specjalistów i ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Magdalena Kuziemka-Łęska