Lekarze Psychiatra psychiatra psychoterapeuta

lekarz Joanna Gurańska

IMAGO Ośrodek Psychoterapii
Zamojska 43/40
Lublin

Umówiłam się do Pani Joanny z polecania , długo zastanawiałam się czy iść czy potrzebuje tego . Po wizycie stwierdzam, że na pewno lepszego specjalisty bym nie znalazła i wiem, że bardzo tego potrzebuje . Po pierwszej wizycie czułam się tak lekko ,mimo stwierdzonej depresji zaczęłam myśleć bardziej racjonalnie . Dostałam wiele rad i informacji. Pani Joanna jest bardzo miła, ciepłą, wspierająca osobą. Nie krytykuje i rozumie pacjenta . Mimo, ...
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 29929, 'name': u'Che\u0142m'} Psychiatra dziecięcy
                                       dr n. med. Marek Daniłosio

dr n. med. Marek Daniłosio

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Wspaniały specjalista.Zawsze pogodny, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy.Po każdej wizycie wychodzę pełna energii.Naprawdę polecam Pana Doktora,jest jedyny w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra
                                       lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Joanna Głowacka

lekarz Joanna Głowacka

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Polecam Panią dr. Troskliwa, ciepła😊. Zawsze służy pomocą , nie odmawia nawet gdy nie jest się zapisanym.
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Szczecin

Kobieta bez empatii, czysty przelicznik. Próbowała mi wmówić schizofrenię mówiąc, że wymyslam sobie co mówię. Po kolejnych wizytach okazało się, że mam tylko braki w wit d. Niemiła, opryskliwa i jak to ona mówi a uwierzcie mi cytuję "No co interpretuję i wypisuję". Po dwóch zdaniach dostałem moje "dragi" a kolejni lekarze łapali się tylko za głowę...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Psychiatra, Psycholog

Centrum Zdrowia Parkowa 10
Parkowa 10
51-616 Wrocław

Jeżeli ktoś czyta opinie i nadal ma dylemat którego lekarza wybrać to właśnie powinien wybrać Panią Doktor! imo tego, że się spóźniłam, a byłam ostatnim pacjentem, dr Frydecka na spokojnie mnie wysłuchała i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Jolanta Kuczyńska

Słowiańska 3
Dzierżoniów

Moja wizyta przebiegała w miłej, wspierającej atmosferze. Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, bardzo trafnie dobiera leki. W razie konieczności zmiany leczenia mogę w każdej chwili w ramach ostatniej wizyty , nieodpłatnie zgłosić się do gabinetu i uzyskać pomoc. Wizyty nie są sztampowe, czas przeznaczony na wizytę, w przeciwieństwie do innych lekarzy, odpowiednio długi. Polecam wszystkim potrzebującym.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog

Artimed
Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Urszula Żok-Jaroszewska

Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Urszula Żok-Jaroszewska
Limanowskiego 11 m 82
02-903 Warszawa

Ciepła, inteligentna i empatyczna osoba. Potrafi pomóc. Polecam każdemu wrażliwcowi:)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       dr hab. n. med. Bartosz Grabski

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Dobrej Terapii
Miłkowskiego 7/U1
Kraków

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.

dr n. med. Monika Rogoż

Psychiatra, Psychoanalityk

Gabinety Na Ustroniu
ul. Na Ustroniu 1/4
Kraków

Cudowna Pani Doktor. Ta kobieta ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości, pogody ducha... Dzięki Pani Dr Rogoż zmieniłam całkowicie zdanie na temat psychiatrów. Urzekające jest niesamowite podejście do pacjenta - pełne zainteresowanie, umiejętność wysłuchania, wsparcie. O wysokich kompetencjach już nawet nie będę wspominać. Sam kontakt z Panią Dr ma działanie lecznicze :) Osobiście zachwycające jest dla mnie to, że Pani Dr Rogoż nie jest typem lekarza, który gdy pojawia się ...

lekarz Joanna Więcek-Mika

Prudnicka 12
47-370 Moszna

Nie miałam szczęścia spotkać w swoim życiu TAKIEGO psychologa! Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w jednej chwili, jest uważna i bardzo taktowna.Posiada empatię, dialog z Nią -to balsam dla duszy .Polecam wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna O.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Centrum Medyczne IPS
Korzona 111
03-571 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy w słuchaniu i skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam, leczyłam się z powodu depresji, uprzednio inni lekarze mieli kłopoty ze skuteczną terapią. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza, pewnym problemem są trudności w uzyskaniu terminu, który trzeba ustalać z wyprzedzeniem

lekarz Waldemar Olech

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.
{'id': 27625, 'name': u'Nowy S\u0105cz'} Psychiatra dziecięcy
                                       mgr Grzegorz Strojny

mgr Grzegorz Strojny

Psychiatra dziecięcy, Psychoonkolog

"Dobre miejsce" - zespół psychologów i psychoterapeutów - Grzegorz Strojny
Grota Roweckiego 16a/3
Nowy Sącz

Pan Grzegorz jest wyrozumiałym i współpracującym terapeutą. Spotkania odbywały się w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa. Dużym atutem jest usytuowanie gabinetu, które zapewnia anonimowość pacjenta. Terapeuta jest kompetentny, posiadający dużą wiedzę z psychologii oraz psychoterapii. Jest życzliwy i współodczuwający. Równocześnie koncentruje się na realnej pomocy i wyznaczonych celach terapii. Mimo, iż psychoterapia jest długą i czasami krętą drogą, dla zdecydowanych, którzy chcą podjąć trud jej przejścia polecam wybór uważnego i doświadczonego ...
Opinia dodana przez: Lhotse

dr Agnieszka Bajcer

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Polecam, Pani doktor bardzo mi pomogła w wyjściu z ataków Paniki

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia
25-017 Kielce

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Wróbel

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Suwałki

Normalny człowiek, punktualny, uprzejmy i co najważniejsze kompetentny i z aktualną wiedzą. Wywiad z pacjentem od a do z ,a do tego proponowane leczenie na miarę naszych czasów a nie średniowiecza jak było u poprzedniego "specjalisty". Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kris

lekarz Katarzyna Ratkowska

opus
gdańska 15b
89-600 Bydgoszcz

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke