bełchatów

dr n. med. Jolanta Filipiak

Alergolog   (+1 więcej)

Czapliniecka 5
Bełchatów

Nie ulega wątpliwości,że profesjonalizm nade wszystko. Dla mnie to osoba merytoryczna ,skoncentrowana na problemie a nie odczuciach ambicjonalnych pacjenta.
W Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, przeprowadzała u mnie zabieg(udrażniania nosa,usuwanie polipów).Skutek ,po latach męczarni, wreszcie oddycham jak należy. Zatem opinia wysoce pozytywna.U lekarza nie szukam czułości ale skuteczności w udzielanej pomocy.

Opinia dodana przez: Kazimierz N.

Marta Siejka-Wawrzeszek

Dermatolog

ul. Kaczkowskiego 53
Bełchatów

Pani dr Siejka-Wawrzaszek jest naprawdę genialnym lekarzem. Rewelacyjnie tłumaczy przebieg leczenia, leki pomagają w 100%. Nie mam żadnych zastrzeżeń. To zdecydowanie najlepszy dermatolog w Bełchatowie, polecam z całego serca

Barbara Pawliczak

megamed

Bełchatów

Super lekarz. Zgadzam się, że nie pakuje w dziecko antybiotyków co przemawia tylko za panią doktor. W moim przypadku co zaleciła dr Pawliczak dziecko, przynosiło zawsze skutek (syropy bez recepty, tylko raz antybiotyk). Tylko problem bo nie wiem gdzie teraz doktor przyjmuje, a chętnie zmieniłabym przychodnię :)

Opinia dodana przez: az

Anna Wiernik

Alergolog

Bolesława Chrobrego 24

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

lekarz Teresa Mączyńska

Bełchatów

Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do małego pacjent. LeKarta która nie odmawia przyjęcia chorego dziecka.

Katarzyna Elyan

Stomatolog   (+1 więcej)

Bełchatów

Dzieci lubią ją i już się nie boją. Znajomi od lat leczą sie u tej pani doktór.

Dzieci lubią ją i już się nie boją. Znajomi od lat leczą sie u tej pani doktór.

dr Agnieszka Stanik

Psychiatra

ROKA
aleje 3 maja 2
Piotrków Trybunalski

po co tu sie wpisuja ludzie ktorzy nie lecza sie u tej lekarki???!!! durne wpisy typu "och pani doktor nie jest dobra oowiada mi o problemach ze znalezieniem meza"
i wpisy z polowy pazdziernika kiedy PRAWDZIWI PACJENCI oczekuja na ta lekarke az przyjdzie ze zwolnienia
LUDZIE TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW A NIE DLA PROBUJACYCH SIE DOWARTOSCIOWAC MARNYCH LEKARZY DO KTORYCH KOLEJEK NIE MA W PRZECUWIENSTWIE DO DOKTOR STANIK
apeluje do wszystkich piszacych raz jeszcze TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW

dr Teresa Pasierbska

Neurolog dziecięcy

Bełchatów

polecam tego lekarza jest uczciwy i szczery dba o dobro dziecka a nie o wlasna kieszen

dr n. med. Wojciech Łucarz

Ortopeda   (+1 więcej)

Szpital Wojwódzki
Czapliniecka
Bełchatów

Jestem jakiś czas po rekonstrukcji więzadeł , do Pana doktora trafiłam całkiem przypadkiem , polecił mi Go inny lekarz , to prawda, że wylewny to On nie jest , ale za to chodzę bez problemów , mimo że łatwo nie miał ( nie byłam wysportowaną 20 - latką ), i to jest dla mnie najważniejsze . Z czystym sumieniem mogę odesłać każdego pacjenta do Niego ( nie trzeba brać wszystkiego do siebie On taki jest i tyle )
i do szpitala w Bełchatowie na ortopedie

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Iwona Wojtyniak

Poziomkowa 5
Bełchatów

Doskonała diagnoza.Trafne i skuteczne leczenie.Bardzo dobry kontakt.Gorąco polecam.