bełchatów

Sortuj wg:

lekarz Teresa Mączyńska

Pediatra

Bełchatów

Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do małego pacjent. LeKarta która nie odmawia przyjęcia chorego dziecka.

Katarzyna Elyan

Stomatolog   (+1 więcej)

Bełchatów

Dzieci lubią ją i już się nie boją. Znajomi od lat leczą sie u tej pani doktór.

Dzieci lubią ją i już się nie boją. Znajomi od lat leczą sie u tej pani doktór.

dr Agnieszka Stanik

Psychiatra

ROKA
aleje 3 maja 2
Piotrków Trybunalski

po co tu sie wpisuja ludzie ktorzy nie lecza sie u tej lekarki???!!! durne wpisy typu "och pani doktor nie jest dobra oowiada mi o problemach ze znalezieniem meza"
i wpisy z polowy pazdziernika kiedy PRAWDZIWI PACJENCI oczekuja na ta lekarke az przyjdzie ze zwolnienia
LUDZIE TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW A NIE DLA PROBUJACYCH SIE DOWARTOSCIOWAC MARNYCH LEKARZY DO KTORYCH KOLEJEK NIE MA W PRZECUWIENSTWIE DO DOKTOR STANIK
apeluje do wszystkich piszacych raz jeszcze TO JEST PORTAL DLA PACJENTOW

dr Teresa Pasierbska

Neurolog dziecięcy

Bełchatów

polecam tego lekarza jest uczciwy i szczery dba o dobro dziecka a nie o wlasna kieszen

dr n. med. Wojciech Łucarz

Ortopeda   (+1 więcej)

Szpital Wojwódzki
Czapliniecka
Bełchatów

Jestem jakiś czas po rekonstrukcji więzadeł , do Pana doktora trafiłam całkiem przypadkiem , polecił mi Go inny lekarz , to prawda, że wylewny to On nie jest , ale za to chodzę bez problemów , mimo że łatwo nie miał ( nie byłam wysportowaną 20 - latką ), i to jest dla mnie najważniejsze . Z czystym sumieniem mogę odesłać każdego pacjenta do Niego ( nie trzeba brać wszystkiego do siebie On taki jest i tyle )
i do szpitala w Bełchatowie na ortopedie

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Iwona Wojtyniak

Pediatra

Poziomkowa 5
Bełchatów

Doskonała diagnoza.Trafne i skuteczne leczenie.Bardzo dobry kontakt.Gorąco polecam.

lekarz Robert Koper

Neurochirurg

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wonośći 1/3/5
Częstochowa

Doktor Koper przyjmował mnie swego czasu i prywatnie i publicznie. Publicznie - jakieś muchy w nosie i lekka sugestia złożenia wizyty prywatnej. Prywatnie - kompleksowe i fachowe podejście. Cóż, rzeczywistość, ale fachowości i wiedzy nie można mu odmówić dlatego mimo wszystko polecam. Aha, mój problem to zespół cieśni nadgarstka.

dr n. med. Wlodzimierz Blaszkiewicz

Urolog

gabinet
Bełchatów

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!
Panowie ze stulejką, nie ma co się obawiać, idąc do niego jesteście w dobrych rękach. Wszystko mi wytłumaczył. Miałem nietypowe zrosty (nie wiem czy dobrze to nazywam), ale wszystko pousuwał.
Po operacji załupek mi się zrobił to żadne z dyżurnych lekarzy nie dał mi takich rad jak on później.
Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic pewnie z tego nie było... Ceni on swoje życie prywatne (za co go nie winię) i jest tylko dostępny dla pacjenta w pewne dni w poszczególnych porach, ale nic dziwnego dobry lekarz i ma naprawdę mnóstwo pacjentów, sam też musi kiedyś wypocząć.
Jednak teraz wszystko jest w porządku, nic nie boli, wszystko sprawne :)

Opinia dodana przez: Młody

dr Arleta Grabowska

Dermatolog

Bełchatów

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Leczę się u niej od jakiegoś czasu. Leczenie przynosi oczekiwane rezultaty.

lekarz Marcin Mazerant

Otolaryngolog

None
Dmowskiego 37
Piotrków Trybunalski

Średnia ocen: 3/5

rzeczowy i skuteczny lekarz,
operacja przegrody i zatok mistrzostwo świata,
bardzo dobry kontakt i opieka zarówno przed jak i po ...

rzeczowy i skuteczny lekarz,
operacja przegrody i zatok mistrzostwo świata,
bardzo dobry kontakt i opieka zarówno przed jak i po operacyjna