bydgoszcz

Irydolog

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
Bydgoszcz

Cudowna osoba, pełna empatii i zrozumienia. Wykształcona, profesjonalna, szczera i uczciwa! Byłam u wielu lekarzy, i tylko dr Aliona potraktowała mnie z uwagą. Dzięki niej każdego dnia budzę się silniejsza. Jeszcze długa droga przede mną, ale ta droga wskazana przez Panią jest najlepszą jaką mi w życiu pokazano...

Opinia dodana przez: Karolina

Janusz Krakowiak

Przychodnia "Nad Wisłą"
ul. Pielęgniarska 13
Bydgoszcz

Tego lekarza mogę bez wahania polecić.Pomógł mi gdy inni rozkładali ręce. Zawsze mogę liczyć na przyjęcie i badanie .

Opinia dodana przez: ewa
Najbliższy termin: 15 Gru o 15:00 # 4

dr Marta Mączka

Ginekolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Średnia ocen: 5/5

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia
Najbliższy termin: 16 Gru o 18:00 # 5

lek. med. Daniel Lewczak

Urolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej
dr n. med. Piotr Sawicki

dr n. med. Piotr Sawicki

Laryngolog

Poradnia Laryngologiczna Remedium Clinic
Gdańska 80A

Średnia ocen: 5/5

Polecam Pana Doktora bo tak jak obiecał przed operacją przegrody tak też się stało- nie miałem sznurków w nosie ani niczego innego. Efekt super w 100%

Opinia dodana przez: Michał

Marcin Birski

Neurochirurg

Szpital Wojskowy
ul. Powstańców Warszawy 5

Witam,

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.

lek. dent. Hanna Bochniak

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Hanna Bochniak
Mierosławskiego 16

Średnia ocen: 5/5

Jeżeli ktoś boi się dentysty tak jak ja, to właśnie to jest stomatolog dla niego!!! Bardzo miła, delikatna, że o profesjonalizmie nie wspomnę. Dwa razy miałem nagły przypadek w niedzielę i nie było żadnego problemu. Dużo dentystów zraziło mnie przez to zawaliłem pół szczęki i teraz właśnie u pani doktor mam zamiar ponaprawiać resztę :) Wiem co piszę bo 3h temu opuściłem fotel, tym razem po rwaniu.

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Mikołaj Wiśniewski

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia każdemu! Przesympatyczne podejście do pacjenta, zaangażowanie w proces diagnozowania i leczenia, kompetentny, chętny do pomocy. Widać, że praca lekarza sprawia Panu Mikołajowi dużą przyjemność i czerpie z tego satysfakcję, a przez to widać efekty w postaci dużej wiedzy przekładanej na praktykę i zadowolenia pacjentów. Pozdrawiam Pana doktora i życzę dalszych sukcesów!

Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Krystyna Lipkowska

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13

Średnia ocen: 5/5

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.