bydgoszcz

Irydolog

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki.
AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

Opinia dodana przez: E.

Janusz Krakowiak

Przychodnia "Nad Wisłą"
ul. Pielęgniarska 13
Bydgoszcz

Tego lekarza mogę bez wahania polecić.Pomógł mi gdy inni rozkładali ręce. Zawsze mogę liczyć na przyjęcie i badanie .

Opinia dodana przez: ewa
Najbliższy termin: jutro o 09:00 # 6

lek. dent. Dorota Cudnik

DENmed Klinika Stomatologiczna
ul. Kaliskiego 26

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Najbliższy termin: 20 Sty o 18:00 # 7

lek. med. Daniel Lewczak

Urolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej
Najbliższy termin: 2 Lut o 14:00 # 8

dr Marta Mączka

Ginekolog

None
Stefana Okrzei 1/4

Średnia ocen: 5/5

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia
Laryngolog Bydgoszcz dr n. med. Piotr Sawicki

dr n. med. Piotr Sawicki

Laryngolog

Poradnia Laryngologiczna Remedium Clinic
Gdańska 80A

Średnia ocen: 5/5

Polecam Pana Doktora bo tak jak obiecał przed operacją przegrody tak też się stało- nie miałem sznurków w nosie ani niczego innego. Efekt super w 100%

Opinia dodana przez: Michał

Marcin Birski

Neurochirurg

Szpital Wojskowy
ul. Powstańców Warszawy 5

Witam,

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.