chirurg naczyniowy jelenia góra

Centrum Medyczne Promed
Różyckiego 6
Jelenia Góra

Średnia ocen: 5/5

Witam wszystkich którzy potrzebują pomocy życzliwego z ogromną wiedzą i ludzkim podejściem do pacjenta lekarza chirurga naczyniowego zapraszam do doktora Jurczaka.Trafiłam do niego z mamą tydzień temu okazał się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.Moja mama jest po wylewie on zaopiekował się nią należycie ( a nie był pierwszym lekarzem do którego trafiła).Dzięki niemu jest dziś po operacji czuje się dobrze i dziękuję za jego opiekę przed i po operacji .Dzięki niemu dziś jest z nami

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Groszowa 9
Jelenia Góra

U doktora byłem najpierw w Lubaniu na wizycie z badaniem dopplera a potem na oddziale chirurgii naczyniowej w Bolesławcu.
Napisze ...

Napisze tak - uprzejmie,konkretnie i rzeczowo - w tej chwili odstawił mi leki zakrzepowe i funkcjonuję normalnie.
Gorąco polecam!