Lekarze Chirurg ogólny Dąbrowa Górnicza

dr n. med. Wahab Adeeb

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Stomatolog
                                       lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Andrzej Baran

Uthkego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pod żadnym pozorem nie polecam usług Szpitala i P. doktora. Oświadczam że od chwili wejścia na oddział aż do wyjścia nie czułam że jestem pod opieką szpitala. Zapomniano mi dać obiadu, oczywiście kolacja wykluczona bo operacja przepukliny była następnego dnia po 16. Znieczulenie w kręgosłup zrobił mi konował Ukraiński (koszmar) jeszcze takie bólu nie miałam. Niestety operacja do poprawki po 4 m-cach. Zaznaczam że za operację zapłaciłam 5500pln. Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Karol Warwas

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lek. dent. Bartosz Gogolewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Codzienna Stomatologia Łukasz Babczyński
ulica Kasprzaka 6
41-303 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista ! Wykonywał zabieg u mojego dwuletniego syna który powybijał sobie ząbki. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi bo dzięki niemu mój syn ma dzisiaj ząbki i może normalnie funkcjonować. Pozatym że jest bardzo dobrym lekarzem jest również człowiekiem o wielkim sercu !
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Michał Bąk

ZOZ Prywatna Opieka Stomatologiczna J. Koralewska-Sobczyk
Tysiąclecia 7
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

Jarosław Pardela

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły człowiek. Kilka lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Zawierciu, poszedłem do Niego z ojcem na leczenie dwóch "szóstek" pod rząd. Pamiętam też, jak zaśliniłem sobie cały polar w drodze powrotnej, bo znieczulenie było tak mocne, że nie czułem połowy twarzy. Ogólnie plomby mam już około 7 lat i nic mi się z nimi nie dzieje, także polecam jak najbardziej.

dr n. med. Mieszko Opiłka

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

41-300 Dąbrowa Górnicza

Ortopeda Robert Pańczyk nie jest statystycznym lekarzem. Wyróżnia go od wielu lekarzy jego podejście do pacjenta. Podczas wizyty tłumaczy on związki przyczynowe-skutkowe, gdzie dokładnie wyjaśnia przyczyny powstania danego urazu/choroby. Dzięki temu iż skupia całą swoją uwagę na nas - pacjentach, jego diagnozy są trafne, a dobrane leczenie przynosi skutki. Mało jest tak kompetentnych lekarzy, traktujących pacjentów z szacunkiem.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Cezary Lewandowski

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty nawiązuje życzliwą rozmowę. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Od lat jestem pacjentem doktora Marcina Brannego. Z każdej wizyty kontrolnej jestem bardzo zadowolony. Jeśli jest wymagane leczenie to wcześniej doktor dokładnie wszystko tłumaczy, a leczenie jest skuteczne. Zawsze znajdzie się miejsce dla pacjentów z bólem o czym przekonałem się ostatnio. Doktor z poczuciem humoru, otwartym podejściem, miły, rzetelny, troszczy się o pacjenta. W 100% polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Dariusz Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Prawdziwy lekarz, dla którego najważniejszy jest pacjent! Kompetentny, dobrze zorganizowany, z właściwym podejściem do chorego - w dzisiejszych czasach rzadkość. Serdeczne podziękowania od Natalii "z deską".
Opinia dodana przez: DOROTA

dr n. med. Jacek Mróz

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z ciezkiej nadczynnosci tarczycy gdzie inni doktorzy chcieli mnie wziasc pod noz

Jacek Ziomek

Chirurg dziecięcy

Wyspiańskiego 1
Dąbrowa Górnicza

Przy pierwszym dziecku też jako ojciec miałem dziwne odczucie co się tam stało , dlaczego tak szybko dlaczego tak bez słowa . Teraz rozumiem ze nigdy nie czekałem dłużej niż 2 min w kolejce , po co pan doktor ma głaskać po ręce i mówić ze jest wszystko dobrze i ze dziecko cudownie się rozwija , mówi tylko wtedy kiedy jest coś nie tak wtedy daje wskazówki jak układać dziecko ...

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

Opinia dodana przez: LUCYNA

dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Dentes
Dąbrowa Górnicza

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich
Opinia dodana przez: Marcin

Marek Ludwikowski

NZOZ LUMO-MED
41-303 Dąbrowa Górnicza

Fantastyczny pan doktor. Kompetentny i pomocny! Taki lekarz dziś to rzadkość! Nastawiony na pacjenta a nie zysk! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
Opinia dodana przez: Oktawia