chirurg ogólny

EMC Instytut Medyczny
Pilczycka 144-148
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.

Opinia dodana przez: Marta G
Najbliższy termin: 3 Sie o 17:00

dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

I Oddział Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej
ul. Garbary 15
Poznań

porządny gość a zarazem wybitny fachowiec polecam wszystkm.takich ludzi jak docent trzeba szukać ze świecą.

Opinia dodana przez: janusz

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

ul. Spokojna 5

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg ogólny   (+4 więcej)

ul. Spokojna 5

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta

dr Andrzej Berman

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

ul. Spokojna 5

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;)
Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. ...

Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Opinia dodana przez: Jan Nowak

dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Zaspa, Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Do Doktora Maliszewskiego trafiłam dzięki pozytywnej opinii znajomej mojej znajomej. Dziś bardzo się cieszę, że tak się stało. Miesiąc temu poddałam się zabiegowi powiększania piersi. Zabieg nie był standardowy, za pomocą odpowiednio dobranych implantów należało również skorygować klatkę piersiową. Jestem bardzo zadowolona z efektów tej operacji, przede wszystkim jednak chcę tu pochwalić dr Maliszewskiego. Zawsze uśmiechnięty, skory do pomocy i życzliwy jest lekarzem przez duże "L". Doktor nie zapomina o swoich pacjentach tuż po zakończonej operacji, ma z nimi świetny kontakt i zawsze służy radą. Medycyna to przede wszystkim Jego pasja, nie sposób na zarabianie pieniędzy. Polecam dr Maliszewskiego wszystkim i z pełnym przekonaniem.

Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalny, uczciwy, rzeczowy i bardzo uprzejmy. Szkoda, że tak mało takich lekarzy jest w Polsce.

Opinia dodana przez: Łukasz