Lekarze Chirurg plastyczny Warszawa

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Wizyta u docenta była jedną z lepszych decyzji. Wywiad był przeprowadzony bardzo dokładnie i dr nie spieszył się - odpowiedział na wszystkie pytania. Ponadto wszystkie dolegliwości ustąpiły i nie nawróciły... (jak po wizycie u innych lekarzy) Dziękuję
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, ...
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Implantolog
                                       lek. dent. Kacper Kalina

lek. dent. Kacper Kalina

Implantolog, Chirurg stomatolog

KalinaDent
ul. Orzycka 8 lok.34a
Warszawa

Jeśli to czytasz, to znaczy że niebawem nie będziesz miał(a) problemów z resekcją, ekstrakcją, implantem itp Zgadzam się z zamieszczonymi komentarzami. Profesjonalnie, genialnie z empatią do pacjenta-mistrz świata!!! Dodam- taktowny, kompetentny i uczciwy. Idź- zrób, to co trzeba zrobić, a myśli krążące wokół mitów i opowieści wolnej treści o bólu, cierpieniu - pożegnasz. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Sławomir Kowalski

lekarz Sławomir Kowalski

Chirurg naczyniowy

LekMedic
Marymoncka 75A
01-802 Warszawa

Uprzejmy, kompetentny,potrafi wytłumaczyć zwięźle,ale dostatecznie jasno na czym polega schorzenie i jak mozna usunąć. Polecam.
Opinia dodana przez: MIROSŁAWA
                                       lek. dent. Małgorzata Mazurek

lek. dent. Małgorzata Mazurek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Świetny, doświadczony lekarz, m.in. chirurg i przemiła osoba. Jestem stałą pacjentką. Pani doktor jest niezrównanym specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowej. Pamiętam usunięcie trudnej ósemki. Pani doktor znieczuliła, coś tam nacisnęła, obejrzała, ja siedziałam mocno trzymając fotel spoconymi z emocji dłońmi. I wtedy usłyszałam: już po wszystkim 😊, 😳😳😳 szok! Polecam serdecznie 😊👍
Opinia dodana przez: Małgorzata D.
                                       lekarz Paweł Dąbrowski

lekarz Paweł Dąbrowski

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Tata od kilkudziesięciu lat ma ranę na stopie i nodze!wielu lekarzy rozkładało ręce ..bo, rana nie goiła się( problemy naczyniowe). Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora sprawiły, że po kilku miesiącach znów zaczęła rosnąć skóra. A tata odzyskał szansę na normalne funkcjonowanie. Pan Doktor otacza opieką, to nie tylko wybitny chirurg, specjalista ale lekarz, który posiada kompleksowe podejście do pacjenta! do tego wspaniały, pełen empatii człowiek.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Piotr Turkowski

dr n. med. Piotr Turkowski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

00-716 Warszawa

Jestem po zabiegu u Doktora Turkowskiego i mogę szczerze polecić zabieg transplantacji metodą FUE - bez blizny. Dobrze podane znieczulenie miejscowe zniwelowało odczucia bólowe do minimum(zabieg był bezbolesny). Trwał ok. 7 godzin, był wykonany solidnie, bardzo dokładnie. U doktora obiecana liczba przeszczepów jest równa. Panie techniczki również czuwały nad całą procedurą doskonale asystując doktorowi. Po zabiegu dostałem dokładne zalecenia jak dbać o włosy. Na efekty trzeba poczekać od 3 do ...
Opinia dodana przez: Tomasz
                                       lekarz Adam Żebrowski

lekarz Adam Żebrowski

Chirurg ogólny, Proktolog

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Polecam doktora. Świetny specjalista. Przetoka zniknęła:) zabieg szybki i bezbolesne. Opieka pozabiegowa na wysokim poziomie. Ciągły kontakt w moich nerwach
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
                                       lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Pani doktor to przemila osoba. Mialam wykonywany zabieg nici PDO. Doktor zrobila zdjecia po zabiegu, kiedy jeszcze nici "dzialaly". Zastosowalam sie do wszystkich zalecen. Niestety nici popekaly i wygladam tak samo jak przed zabiegiem plus dwie dziurki z boku po wkluciach. Nie polecam, przy calej sympatii do pani doktor....
Opinia dodana przez: Joanna
                                       lekarz Grzegorz Sztolcman

lekarz Grzegorz Sztolcman

00-716 Warszawa

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu
Opinia dodana przez: Wanda
                                       lekarz Krzysztof Szymański

lekarz Krzysztof Szymański

00-716 Warszawa

Po prostu zły człowiek.Zniszczył moje życie jako młodej kobiety .Okaleczył trwale moją twarz.Już nigdy nie będę normalnie żyć.Wykonał zabiegi chirurgiczne.Zostawił mnie samą nie kontrolował tego co dziej się ze mną po operacji ponieważ wyjechał z moje pieniądze w Alpy z córką na narty. Zostawił mnie pod opieką "zaprzyjaźnionej" z nim pielęgniarki pani Moniki która wyciągnęła szwy na twarzy sama bez obecności lekarza posiłkując się tylko rozmową z tym lekarzem przez ...
Opinia dodana przez: $RWRWdss13

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
                                       lekarz Marcin Madej

lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Doktor Marcin jest wyjatkowy, ma czas dla pacjenta, jest zawsze dostepny, bardzo dociekliwy, bada wszytko co mozliwe aby ustalic wlasciwe leczenie, ma holistyczne podejscie do pacjenta, a przy tym odznacza sie wysoka kultura osobista i ogromnym szacunkiem do czlowieka … ogromna wiedza i doswiadczenie, lekarz z powolaniem. Zalezy mu na pacjencie. Wielki szacunek i polecam wszytkim ktorzy chca pozostac przy zdrowiu i zyciu!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. stom. Kinga Golonka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

poradnia
Warszawa

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!