Lekarze Chirurg stomatolog Otwock

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Trzaskowski

Staszica 27/30
05-400 Otwock

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

lek. dent. Bartłomiej Krać

Gabinet Stomatologiczny
05-400 Otwock

Bardzo polecam Pana Bartka :) jestem jego stałą pacjentką od około 3-4 lat :) bardzo dobrze i bezboleśnie leczy ząbki :) kiedy mam jakieś pytanie lub poprostu się stresuje tłumaczy co będzie robić i co ewentualnie mogę odczuwać , teraz na fotelu dentystycznym czuje się prawie jak na domowym fotelu i nie obawiam się kolejnej wizyty :)
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Agnieszka Szczecińska

05-400 Otwock

Wielki ukłon dla Pani Doktor. Córka miała usuwany chory ząb przez innego stomatologa, który nie potrafił sobie poradzić z wyjęciem. Widoczna część została zniszczona, natomiast korzeń pozostał w dziąśle gdyż okazał się trudny do usunięcia. Pani Agnieszka jest dla nas zbawieniem. Po oględzinach, bez wahania zasugerowała, że działamy i usuwamy. Zajęło to moment i po problemie. Córka przeżywając wcześniej wielką traumę po wyjściu z gabinetu powiedziała " Kolejna wizyta tylko ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Marta Zacharuk

Protetyk, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

lek. dent. Katarzyna Kasprzak-Gniot

Chirurg stomatolog

05-400 Otwock

Uważam , że bardzo fachowo a jeszcze nie tak bardzo drogo Bardzo fachowo i przy tym przystępnie cenowo .Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

dr Barbara Grajda misiak

05-400 Otwock

Po wielu latach wizyt u przeroznych dentystow, wreszcie czuje, ze mam kompleksowa opieke i fachowa, odpowiedzialna pomoc. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim zyciu, ktorego moge szczerze polecic innym.

lekarz Piotr Kołsut

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Reymonta 73 B/1
05-400 Otwock

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze

lek. dent. Jan Kotarski

Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Przemysław Szostek

Chirurg ogólny, Urolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

lek. dent. Joanna Działkowska

Wrońskiego 3/1
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz, doskonały fachowiec, uprzejmą, troskliwa. Szczerze polecam. Potrafi dostosować termin wizyty do wymagań pacjenta.

lek. dent. Marta Towarek

Filipowicza 1b
05-400 Otwock

Jestem pacjentem pani doktór. Uprzejmie wyjaśnia co będzie robiła , delikatnie obchodzi się z pacjentem . Wyjaśnia po zabiegu co dalej robić. Zabiegi wykonuje bezboleśnie,że miło powraca się na następną wizytę,
Opinia dodana przez: HENRYK

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przyjazny Gabinet Otwock
Józefa Ignacego Kraszewskiego 58/3U, 05-402 Otwock
Otwock

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Magdalena Kukiełka

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Pani doktor jest dokładna i rzeczowa. Jak nie jest czegos pewna zawsze można zrobic rtg na miejscu. Znieczulenie, które zawsze jest komfortem zarówno dla lekarza i pacjenta robi bezbolesnie. Objasnia co będzie robic i jaka może byc reakcja. Nie doszukuje sie "dziury w całym". Polecam

lek. dent. Dorota Stańczak-Sionek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich Marii Ziemskiej
Hugona Kołłątaja 1
05-400 Otwock

Dziś kolejny raz byłam na wizycie u p. Doktor , która bardzo szczegółowo opowiedziała mi plan leczenia w tym przypadku leczenia kanałowego. Czułam się bardzo komfortowo wiedząc co po kolei mnie czeka. Bardzo profesjonalnie zostałam przeleczona. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom panią Doktor !🥇
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Witold Misiak

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Leczę się u Pana Doktora Witolda od kilku lat, nie raz ratował mnie z opresji. Jestem wdzięczna za Jego profesjonalizm , empatię i pracę . Pragnę również podziękować Współpracownicą Pana Doktora za pomoc i przemiłe podejście do Pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna