dermatolog dziecięcy w okolicach ruda śląska

Sortuj

dr Renata Wilk-Czyż

C-MED
Ludowa 11

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to przede wszystkim prawdziwy lekarz z powołania i znakomity fachowiec z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi, świetnie diagnozuje problem, tłumacząc i wyjaśniając jakie zabiegi są konieczne proponując plan zabiegów lub leczenia. Jest osobą o niebywałej kulturze i uprzejmości oraz ogromnej wiedzy, popartej dużym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi C-MED Pani Doktor Renaty Wilk Czyż jako najlepszej placówki na najwyższym europejskim poziomie.

Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Katarzyna Borecka-Leleń

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
Żerniki, Gliwice

Pierwszy lekarz medycyny estetycznej z którego usług jestem zadowolona.Nie opiera się wyłacznie na jednej firmie wypelniaczy co jest dużą zaletą, odpowiednio dobiera preparaty do potrzeb pacjeta. Polecam

lekarz Diana Gadt-Frączek

Dermatolog dziecięcy   (+1 więcej)

gabinet prywatny
Warszawska 153
Bielsko-Biała

Świetny specjalista,kompetentny ,poświęca pacjentowi czas ,dokładnie tłumaczy chorobę ,godny polecenia

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agata Sosnowska

Medycyna Rodzinna
Karłowicza 11
Katowice

Fantastyczny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta. Wspaniałe tłumaczy przebieg leczenia i jest bardzo spokojna i miła. Polecam kazdemu Panią dermatolog!

Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Joanna Pogorzelska-Dyrbuś

Estevita
Pasaż Europejski 8/1
Tychy

Najlepszy lekarz dermatolog, po długiej walce z ostrym trądzikiem wreszcie trafiłam na kogoś, kto potrafił mi pomóc. Po pół roku leczenia, po trądziku ani przebarwieniach nie ma śladu, a początkowy stan twarzy był tragiczny. Nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże, a jednak! Polecam w 100% :)

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Beata Gimlewicz-Pięta

NZOZ Instytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10
Sosnowiec

Sporadycznie korzystam z wizyt u Pani Doktor. Zawsze postawiła trafna diagnozę i przepisala odpowiednie leki i antybiotyki. Jest bardzo miła i sympatyczna. Nie mam do niej zastrzeżeń. Mogę spokojnie ja polecić. W moim przypadku choroby skóry.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jolanta Janus-Hajman

Specjalistyczna Prkatyka Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Pod Lipami 8
Piekary Śląskie

Absolutnie polecam! Ja leczę się już długo u pani doktor i jestem mega-zadowolona. Mojej choroby się wyleczyć nie da ale przynajmniej jest super poprawa i remisje. Poleciłam tą lekarkę rodzinie bo mieli problem z dzieckiem. Też byli bardzo zadowoleni. Dziecko zdrowiutkie było za kilka dni. Da się zaraz wyczuć że pani doktor ma spore doświadczenie i wie co robi.

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Wrześniewska

NZOZ EPIONE oraz Gabinety DermaVIP
Piotrowicka 68
Katowice

Trafna diagnoza dotycząca przykrej wysypki, i adekwatna terapia szybko rozwiązały problem. Pełen profesjonalizm i wyjątkowa kultura osobista.

lekarz Alicja Buchwald

Dermatolog dziecięcy   (+4 więcej)

Aderm
Łanowa 11
Rybnik

Jestem mile zaskoczona .Fachowa diagnoza i odpowiednie leczenie pozwoliły mi w końcu pozbyć się problemu skórnego.Polecam.