dermatolog gdańsk

lekarz Elżbieta Kiełczyńska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A

Średnia ocen: 5/5

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Dermatolog   (+2 więcej)

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Średnia ocen: 5/5

Świetny i bardzo kontaktowy lekarz. Robiłam u niej botox i wypełniacze ( dolina łez i policzki ). Wyszło super. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: jola

lekarz Ewa Markiewicz

Średnia ocen: 5/5

Cudowna Pani doktor. Zdecydowanie POLECAM:) Nie "naciąga" na koszta,poświęca czas i na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Super:)

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog   (+2 więcej)

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers

Średnia ocen: 5/5

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Średnia ocen: 5/5

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

dr n. med. Anna Gołębiowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1

Średnia ocen: 5/5

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Agnieszka Cegielska

Dermatolog

None
ul. A. Hryniewickiego 6C/11

Średnia ocen: 5/5

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Beata Błaszczyńska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62

Średnia ocen: 5/5

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjenta. W bardzo przystepny sposob zostalam poinformowana o mojej chorobie i o sposobie jej leczenia. Pani doktor uwaznie wsluchuje sie w informacje jakie przekazuje pacjent i stosownie do nich ustala sposob leczenia.

Opinia dodana przez: Mariola