dermatolog gdańsk

lekarz Elżbieta Kiełczyńska

Rodzinne Centrum Medyczne Feniks
Dworska 27

Średnia ocen: 5/5

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

dr Magdalena Łuczak

Dermatolog   (+2 więcej)

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Średnia ocen: 5/5

Leczę ( a właściwie upiększam :-) się u Pani doktor w już od kilku miesięcy: lifting laserowy, nici, botox. Efekt i ceny super. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Ewa Markiewicz

Średnia ocen: 5/5

Cudowna Pani doktor. Zdecydowanie POLECAM:) Nie "naciąga" na koszta,poświęca czas i na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Super:)

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog   (+2 więcej)

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers

Średnia ocen: 5/5

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Średnia ocen: 5/5

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

dr n. med. Anna Gołębiowska

Laguna Medical Gdynia Pomorskie Centrum Zdrowia
Pl. Kaszubski 1

Średnia ocen: 5/5

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Agnieszka Cegielska

Dermatolog

None
ul. A. Hryniewickiego 6C/11

Średnia ocen: 5/5

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.

Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjaslistką, bardzo zaangażowaną w proces leczenia i przemiła osobą. Szczególnie polecam wizytę chorym, których nie potrafią zdiagnozować inni lekarze. Właściwa diagnoza (postawiona na pierwszej wizycie)i odpowiednie leczenie dokuczliwej choroby skóry, radykalnie zmieniło standard życia mojego męża.
Sama korzystam z zabiegów medycyny estetycznej na twarz i szyję, które mi zaleca Pani Doktor i jestem zachwycona fantastycznymi efektami.