dermatolog w okolicach niemodlin

Sortuj wg:

dr Beata Rekucka

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.

lekarz Tomasz Kołodziej

Rynek 36
Ziębice

Bardzo dobry lekarz, można go śmiało polecać innym, gdyż jest to 100% profesjonalista o bardzo rozległej wiedzy w swojej dziedzinie. No i oczywiście szuka najkorzystaniejszych rozwiązan, a nie przepisuje od razu leki sterydowe, jak większość lekarzy.

lekarz Sylwia Kłuskiewicz

Zamkowa 1
Głogówek

Bardzo dokładna uśmiechnięta i cierpliwa lekarka.Moja choroba trwała już kilka miesięcy , ale dopiero pani doktor postawiła trafną diagnozę i leczenie. Efekt był szybki.Bardzo Pani dziękuje.

lekarz Ewa Kwiatek-Gniazdowska

Byczyńska 16 lok. 2
Kluczbork

Jedyna lekarka,która pomogła mi z trądzikiem kiedy inni rozkładali ręce i wyczerpali wszystkie metody i środki. Godna polecenia w 100%

lekarz Aleksandra Złotoś

Praktyka Lekarska
Warszawska 2
Nysa

Pani doktor zdiagnozowała znamię na mojej skórze posługując się jakimś aparatem. Uspokoiła mnie , że nie jest to nowotwór.
Szczerze ...

Szczerze polecam.

dr n. med. Rafał Białynicki-Birula

Prywatny Gabinet Dermatologiczny
Wrocławska 8
Oława

Kompetentny, uprzejmy. Potrafi również skierować do innego dobrego specjalisty w razie potrzeby.

lekarz Jadwiga Czarny

Chwałkowice, Opole

Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

lekarz Krystyna Suchińska

Zwycięstwa 5
Opole

jestem zadowolona z wizyty u pani doktor i polecam ja bo jest naprawde dobra

jestem zadowolona z wizyty u pani doktor i polecam ja bo jest naprawde dobra

lekarz Wanda Dłuszyńska-Janik

Bohaterów Warszawy 54 lok. 4
Nysa

Super pani Doktor! pomogła mi w problemie, z którym jeździłam do kliniki do Wrocławia i nic. I wreszcie poszłam do Pani Doktor i nie ma juz sprawy:)A poza tym jaka miła i uprzejma - zdecydowanie polecam!!

lekarz Elżbieta Machowska-Szpak

Kamienna 1
Brzeg

WIELE LAT WIZYT (NIESTETY SCHORZENIE WRODZONE NIEULECZALNE)
ZAWSZE WRACAM DO TEGO LEKARZA
-PROFESJONALIZM
-POWAŻNE PODEJŚCIE
-OTWARTOŚĆ
-WIEDZA O NOWOŚCIACH ...

WIELE LAT WIZYT (NIESTETY SCHORZENIE WRODZONE NIEULECZALNE)
ZAWSZE WRACAM DO TEGO LEKARZA
-PROFESJONALIZM