Filtruj terminy

lekarz Małgorzata Kalandyk-Bambuch

Dermest
Stalowa Wola ul Wojska Polskiego 5
37-450 Stalowa Wola

Polecam serdecznie bardzo kompetentna i życzliwa Pani Doktor! , super profesjonalne podejście do pacjenta, w moim przypadku trafność diagnozy 100%, brak problemów z terminem , Pani Doktor doskonale wytłumaczyła mi przyczyny mojego schorzenia, pomogła w ustaleniu jakie produkty zaostrzające chorobę wyłączyć z diety !! (do tej pory żaden inny Dermatolog nic na ten temat nic nie mówił) uspokoiło to moje zdrowotne obawy i pomogło zmienić złe nawyki .Zastosowane leczenie pomogło ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Elżbieta Szmacińska

Dermatolog

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F
37-450 Stalowa Wola

Ode mnie dr Szmacińska dostaje 5 gwiazdek w każdej kategorii. Do niej udałam się na miesiąc przed własnym ślubem, z poważnym problemem trądzikowym, na który poprzednia pani dermatolog powiedziała "No co ja dziewczyno mam ci powiedzieć?". Dr Szmacińska profesjonalnie przeanalizowała mój problem, wyczerpująco go omówiła oraz była uprzejma. Dostałam świetnie dobrane leki. Już po tygodniu stosowania zaobserwowałam znakomite efekty. Polecam.

lekarz Izabela Piłat

Wenerolog, Dermatolog

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Przyjeła mnie bez kolejki (nie musialem sie rejestrowac czy tam dzwonic wczesniej) z podejrzeniem czerniaka ktory na szczescie nim sie nie okazal.Traktuje pacjenta z szacunkiem i udziela fachowych rad,W ogole mlode panie w recepcji tez sympatyczne i wyrozumiale.Taka powinna byc przychodnia, nie zaplacilem ani grosza a dowiedzialem sie ze czerniaka nie mam (rozwiali moje watpliwosci).Wzor przychodni dla innych placowek w Stalowej.

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Dr .Hanna Pieprzny,,przemila,kompetentna...mnie pomogla,,jestem jej bardzo wdzieczna!!!..wiecej takich lekarzy jak ona zyczylabym. Owszem dlugie kolejki..to tez o czyms swiadczy!!!..ze jest b.dobrym lekarzem!..polecam!
Opinia dodana przez: danuta

dr Leokadia Kałdan