dietetyk

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Długosza 13
Nowy Sącz

Gorąco polecam! Wiedza P Patrycji + własna determinacja = efekt gwarantowany ! Serdecznie polecam !

Opinia dodana przez: Ewelina
Najbliższy termin: 9 Gru o 15:00
mgr Marta Zygmanowska

mgr Marta Zygmanowska

CENTRUM MEDYCZNE SALUS
JAGIELLOŃSKA 22A
Przemęt

Średnia ocen: 5/5

Odpowiednia osoba na podpowiednim miejscu :) polecam wybrać się na wizytę, nie wachać się tylko się umawiać :)

Opinia dodana przez: Weronika
mgr inż. Gabriela Nowakowska

mgr inż. Gabriela Nowakowska

Poradnia Dietetyczna GOJA
ul. Krzyszkowicka 55
Wieliczka - Kraków

Średnia ocen: 5/5

Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !

dr n. med. Anna Sędziak

dr n. med. Anna Sędziak

Mój Dietetyk - M.P. MEDICAL
Marcelińska 96C/216
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Szanowni Państwo korzystałam z usług Pani Ani od marca 2014 ROKU. NIE wierzę we wcześniejsze opinie wystawione przez Pana Kazimierza i Panią Ewe. Pani Ania jest w pełni profesjonalną osoba. Trafiłam do niej w trudnym okresie mojego życia. Pomogła mi przejść przez ten czas zarówno pomagając mi zrozumieć i wprowadzić w życie zdrowy styl życia oraz pomogła mi uporać się z moim stanem psychicznym. Wsparla mnie dobrym słowem i swoim życiowym doświadczeniem. Poświęciła mi 100%przeznaczonego dla mnie czasu dodatkowo mogłam zadzwonić zawsze kiedy tego potrzebowałam. Dzięki niej bez większych wysiłków schudłam 10kg i od czasu zakończenia diety utrzymuje swój stan. Pani Ania przeprowadza wywiad z pacjentem i prosi o zrobienie badań podstawowych przed pierwszą wizyta ponieważ podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie. Jest doktorem nauk farmaceutycznych i ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalu dlatego doskonale wie jak dobrać dietę do odpowiedniego schorzenia oraz zarzywanych leków. Nie uwierzę tez w fakt ze Pani Ania wzięła pieniądze i nie wysłała diety. Owszem zdarzył jej się czasem poślizg i jeden dwa dni ale dieta zawsze dotarła do tego czasem wysyłala dietę wiedząc że klient pieniądze zapłaci przy następnym spotkaniu bo aktualnie nie miał pieniędzy a Pani Ania nie chciała przerywać procesu odchudzania. Nigdy też nie.spotkałam się z nastawieniem Pani Ania na zasadzie "zapłać, wyjdź, i poprostu jedz mniej". Jest to osoba, która mimo gorszego własnego dnia co można było czasem wyczytać w oczach zawsze witala pacjenta z uśmiechem na twarzy i życzliwością. Przepraszam ze rozpisałam się tak bardzo ale irytuje mnie fakt, że ludzie wypisują takie rzeczy w opiniach a nie próbuja wyjaśniać takich rzeczy osobiście. Znam wiele osób które korzystają z usług Pani Ani, poznałam ich e poczekalni i mam nadzieję że również rusza do wstawiania opinii o niej. Rozmawialiśmy czekając na wizytę nie raz o podejściu Pani Ani, i owszem ma swoje wady organizacyjne które gdzieś tam e rozmowach się przewijaly typu czekanie w poczekalni mimo, że było się umówionym na konkretną godzinę. Jednak każdy z nas przestawał marudzić wchodząc do środka gabinetu i zaczynając rozmawiać bo wszyscy chcieliśmy przedłużać rozmowę ile się dało...podsumowując polecam serdecznie Panią Anie jako profesjonalnego dietetyka pełnego życzliwości i zrozumienia dla pacjenta!!! Wszystkim którzy chcą się zmienić dla siebie życzę powodzenia!!! 😊

Opinia dodana przez: Karolina
mgr Wiktoria  Kreft

mgr Wiktoria Kreft

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

I will definitely recommend the Lady Victoria, he told me to her friend, who was pleased with the cooperation. Thanks to her I have lost more than 10 kg. This is a very experienced and intelligent person. Arranged for me - based on my symptoms, diet was tasty and quick to prepare. I suffer from polycystic ovary syndrome, I thought that I no longer have to rescue me. In addition, Ms. Victoria had no easily with me because I am a person rather poorly motivated, which already tried several diets and always something I did not like or give up quickly because I have not seen results. Mrs. Victoria every day I send text messages and emails motivating so that I achieved this magical result. I could not give up once again. Thank you and best regards Paulina ;-)

Opinia dodana przez: Paulina

mgr Ewa Sakwa