endokrynolog dziecięcy w okolicach wągrowiec

Sortuj

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Endokrynolog dziecięcy   (+2 więcej)

Świt 47

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dr n. med. Elzbieta Małecka

Endokrynolog dziecięcy

Klinika endokrynologii i diabetologii dziecięcej

Poznań

Pani Doktor Elżbieta Małecka to wspaniały Doktor z powołania. Cudowny człowiek. Jest kompetentna, fachowa, rzetelna i doświadczona. Zawsze potrafiła mnie wysłuchać, doradzić i wytłumaczyć. Tak jest do tej pory. Jeżeli mam wątpliwości zawsze mogę do niej zadzwonić, bo wiem, że mi pomoże i doradzi.
Pani Doktor zrobiła wszystko co tylko było możliwe aby wyprowadzić mojego synka z bardzo ciężkiego stanu. Informowała mnie o stanie dziecka i jakie leczenie podjęła. Bardzo przejęła się moim Miłoszkiem. Uratowała mu życie, za co ja i cała moja rodzina będziemy jej wdzięczni do końca naszych dni. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. A na wizytach kontrolnych, synek jest zawsze gruntownie przebadany przez Dr Małecką.
Pani Doktor: dziękuję Pani z całego serca za to, co Pani zrobiła dla nas i naszego synka. Dziękujemy ;)

Opinia dodana przez: Dorota