endokrynolog bydgoszcz

Sortuj wg:

Michał Kamiński

Bydgoszcz

Czy ktoś dysponuje może jakimś kontaktem bądź adresem e-mail do doktora Kamińskiego? bedę wdzięczna za pomoc

Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Anna Nowicka

ul. 11 listopada 16
Bydgoszcz

bardzo miła osoba ,nie zbywa pacjentów ,na każde pytanie dokładnie odpowie,super sympatyczna ,jak najbardziej polecam

Opinia dodana przez: aleksandra

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Modrzewiowa 14/36
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Od razu zostałem dobrze zdiagnozowany dzięki czemu szybko wróciłem do zdrowia. Wcześniej błądziłem u różnych lekarzy i nic. Gorąco polecam !

dr n. med. Olgierd Pilecki

Bydgoszcz

Byłem u niego zarówno prywatnie jak i na oddziale i naprawdę pan doktor Pilecki jest godny polecenia. Nie dość, że ma niesamowitą wiedzę medyczną i nie bagatelizuje żadnego, nawet drobnego problemu, to jeszcze interesuje się cały czas pacjentami na swoim oddziale. Można go o wszystko zapytać i udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Wspaniały specjalista, ciężko wyobrazić sobie lepszego lekarza.

dr n. med. Iwona Jagielska

Szpital im. Biziela

Bydgoszcz

Pani doktor spełniła moje oczekiwania jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki jej spokojnemu podejściu do tematu przechodziłam ciążę bezproblemowo.

lekarz Bożena Fagas

Łomżyńska 50 lok. a
Bydgoszcz

Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam

Opinia dodana przez: lucyna

lekarz Anna Grudzień-Wolak

Bohaterów Kragujewca 11
Bydgoszcz

SUPER,POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Janina Kujawa-Wilamowska

Głębinowa 17
Bydgoszcz

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

dr n. med. Marek Wawrzeńczyk

Medic
Łochowskiego7a
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim. Moje zdrowie się poprawiło odkąd chodzę do tego lekarza

dr n. med. Ahmed Tantush

Gabinet lekarski KONSYLIUM
Piłsudskiego 4
Świecie

Witam, polecam bardzo Pana Tantush.Mily sympatyczny i najwazniejsze co to rzeczowy.Sprawnie i szybko prowadzi badanie.Prowadzę ciąze u doktora i jestem zadowolona

Opinia dodana przez: maja