endokrynolog w okolicach chełmża

Sortuj wg:

Michał Kamiński

Bydgoszcz

Czy ktoś dysponuje może jakimś kontaktem bądź adresem e-mail do doktora Kamińskiego? bedę wdzięczna za pomoc

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Anna Mazur

roty grudziadzkie

Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

dr n. med. Anna Nowicka

ul. 11 listopada 16
Bydgoszcz

bardzo miła osoba ,nie zbywa pacjentów ,na każde pytanie dokładnie odpowie,super sympatyczna ,jak najbardziej polecam

Opinia dodana przez: aleksandra

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Modrzewiowa 14/36
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Od razu zostałem dobrze zdiagnozowany dzięki czemu szybko wróciłem do zdrowia. Wcześniej błądziłem u różnych lekarzy i nic. Gorąco polecam !

lekarz Tadeusz Siemko

Dworcowa 42
Inowrocław

Niesamowicie kompetentny lekarz z klasą. Poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, jakie będzie miał skutki dla dalszego życia, opowiedział o możliwych powikłaniach. Był bardzo kulturalny i uprzejmy.

Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka

dr n. med. Olgierd Pilecki

Bydgoszcz

Byłem u niego zarówno prywatnie jak i na oddziale i naprawdę pan doktor Pilecki jest godny polecenia. Nie dość, że ma niesamowitą wiedzę medyczną i nie bagatelizuje żadnego, nawet drobnego problemu, to jeszcze interesuje się cały czas pacjentami na swoim oddziale. Można go o wszystko zapytać i udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Wspaniały specjalista, ciężko wyobrazić sobie lepszego lekarza.

dr Ewa Krzemkowska

Toruń

Witam.
Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% .
Fachowe i przemyślane leczenie ...

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Iwona Jagielska

Szpital im. Biziela

Bydgoszcz

Pani doktor spełniła moje oczekiwania jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki jej spokojnemu podejściu do tematu przechodziłam ciążę bezproblemowo.

lekarz Łukasz Wojnowski

Endokrynolog   (+2 więcej)

Chełmińska 11
Stare Miasto, Toruń

Chyba jedyny endokrynolog w Toruniu, który kojarzy przyczynę ze skutkiem. Szkoda, że nie leczy cukrzycy. Polecam!

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Barbara Iwaniszewska

Endokrynolog   (+2 więcej)

Wojewódzki Szpital Dziecięcy Oddział Pediatrii Endokrynologii i Neurologii Dziecięcej
Konstytucji 3 Maja 42
Na Skarpie, Toruń

Polecam każdemu, bardzo kompetentna do tego indywidualnie traktująca pacjenta, lekarz z powołania, może troche małomówna ale z czasem cierpliwie tłumaczy wszelkie watpliwoci