Endokrynolog, Kraków

dr n. med.Ewa Krajewska-Siuda

23 opinie

Endokrynolog dziecięcy

UNICARDIA, Gen. Fieldorfa Nila 14, Kraków 1 inna

moim zdaniem bardzo dobry doktor. Polecam. Ma podejście do ludzi. bardzo uprzejmy. śmiało mogę polecić. Doskonały lekarz.

Natalia

lekarzRenata Stępień-Dutka

14 opinii

Endokrynolog

Małopolski Zespół Przychodni Specjalistycznych, Stefana Batorego 3, Kraków 1 inna

Z czystym sumieniem można polecić Panią Doktor, bardzo miła i merytoryczna osoba! Poświęcia pacjentowi bardzo dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśniając.

dr n. med.Monika Buziak-Bereza

13 opinii

UNICARDIA, GEN.fIELDORFA NILA 14/3U, Kraków 2 inne

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi bardzo dobrze zdiagnozować chorobę oraz dobrać odpowiednie leki.

lekarzAleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz

11 opinii

Fertility Clinic, Plac Szczepański, Kraków 2 inne

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

Grzegorz Sokołowski

10 opinii

Kraków 3 inne

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały uważnie słuchający pacjenta umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,więcej ...

Marian

dr n. med.Adam Nazim

11 opinii

Endokrynolog

EMED Adam Nazim Gabinet Endokrynologiczny, Łużycka 42/49, Kraków

Profesjonalista w kazdym calu. Najlepszy. Inteligentny, z poczuciem humoru. Ja go uwielbiam. Lecze sie juz 7 lat, prowadzil mnie w ciazy.

drJacek Pantofliński

8 opinii

Endokrynolog

Poradnia endokrynologiczna przy Klinice endokrynologii CM UJ, ul. Kopernika 17, Kraków

jestem pacjentka pana dr. i jestem zadowolona jest bardzo dobrym sympatycznym i miłym lekarzem zawsze mozna z nim pogadać

dr n. med.Dorota Pach

8 opinii

Wiatra 97, Kraków

Wspaniały lekarz. Dużo jej zawdzięczm

dr hab. n. med.Filip Gołkowski

7 opinii

Endokrynolog

Prof. dr hab. n. med. Filip Gołkowski. Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny, Obopólna 12, Kraków

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania ...

dr n. med.Adam Ignacak

6 opinii

Endokrynolog

NZOZ Poradnia Endokrynologiczna, Na Błonie 1, Kraków

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za okazaną cierpliwość i pomoc. Od kilku lat cierpiałam na niezdiagnozowaną przez nikogo (mimo,że odwiedzałam różnych specjalistów) niedoczynność tarczycy. ...

Marta
Zobacz również