endokrynolog krotoszyn

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka