Endokrynolog, PODKARPACKIE

lekarzHanna Pieprzny

16 opinii

Dermatolog, Endokrynolog, RTG, USG

gen.Okulickiego 56b lok.314, gen. Okulickiego 56b lok. 314, Stalowa Wola

Chodziłam przez 6 lat do dr, fakt ze największy trądzik został wyleczony,później wszystko się nasiliło nie chciałam leczyc sie znów Aknenorminem bo miałam skutki ...

Julita

lekarzZofia Jasińska

27 opinii

Endokrynolog, Pediatra

Piekarska 2, Sędziszów Małopolski 1 inna

Bardzo dobry lekarz!! Leczyła 13 lat temu mojego ojca z nowotworu złośliwego- ziarniaka z przerzutami z jelit do wątroby i płuc, gdzie w szpitalu ...

Barbara

lekarzAdam Dudek

13 opinii

Endokrynolog dziecięcy

11 Listopada 3, Kolbuszowa

Ogromnie polecam tego lekarza. Fachowe i bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta, niezależnie od godzin pracy. Wszędzie terminy zajęte do końca roku i tylko ...

lekarzWłodzimierz Ziemiński

5 opinii

Endokrynolog

ks. Lisińskiego 6, Jarosław

Doskonały doktor z powołania. Zawsze wszystko wytłumaczy, pocieszy, ale bez zbędnych słow, konkretnie.

Noisia

lekarzMariusz Partyka

3 opinie

Endokrynolog

Jabłońskiego 2 lok. 4, Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.

Bogusław Dawnis

2 opinie

Endokrynolog, Internista

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19, pl. Na Bramie 12 lok. 2, Przemyśl 2 inne

bardzo dobry lekarz,polecam go innym.Lecze sie u niego juz rok czasu i z wizyty na wizyte jestem coraz bardziej zadowolony.

lekarzZofia Żyła

11 opinii

Mickiewicza 40, Mielec 1 inna

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

lekarzGrażyna Klee

1 opinia

Ks.Sulikowskiego 14, Rzeszów 1 inna

Pani Dr. jest dla mnie wszystkim dobrym co mnie spotkalo dzieki Bogu ze kiedys do Niej trafilam to dzisiaj zyje Dziekuje

zofia

drMałgorzata Pulter-Krawczyk

1 opinia

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Endokrynolog, Wojska Polskiego 5, Stalowa Wola

Metody leczenia i dobór leków ,zostały wysoko ocenione przez lekarzy I Katedry i Kliniki Akademii Medycznej w Warszawie ul. Banacha 1a.

dr n. med.Grzegorz Świder

2 opinie