Filtruj terminy

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

prof. zw. dr hab. Bogdan Marek

Endokrynolog

Szpital Wojewódzki nr 5
Rybnik

U profesora leczę się od 4 lat. Kompetencje i kompleksowość podejścia do choroby pacjenta są godne polecenia innym chorym. Nie oszczędza na badaniach diagnostycznych. Uprzejmość i sposób tłumaczenia choroby i jej leczenia są bardzo dobre zarówno podczas wizyty prywatnej jak i podczas leczenia na oddziale szpitalnym.
Opinia dodana przez: kazimiera

lekarz Beata Czakańska-Dec

Internista, Diabetolog

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

lekarz Arkadiusz Kuśka

Endokrynolog, Internista

Centrum Medyczne
B.W.Politycznych 3

lekarz Joanna Tarabura-Dragon

Internista, Lekarz farmakolog

Wielospecjalistyczny Zakład Zdrowotny OPTOMED Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 79B