endokrynolog

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Witam, była to moja pierwsza wizyta u dr. Derkacza i zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie. Na PCOS leczę się od prawie 3 lat i jest to pierwszy lekarz, który mi wszystko wytłumaczył. Poświęcił mi dużo czasu (chyba jeszcze nigdy nie spędziłam tyle czasu w gabinecie) i przepisał (miejmy nadzieję) odpowiednie leki. Zobaczymy co będzie dalej, na razie więcej ocenić nie mogę. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Patrycja Mazur

dr n. med. Katarzyna Derc

Endokrynolog

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Wspanialy lekarz.leczylam sie u pana doktora na tarczyce i bardzo dobrze wszystko jest od 7 lat polecam jezeli przyjmuje tylko prywatnie to i tak warty jest tych pieniedzy...mily,deliktny dobry fachowiec...

Opinia dodana przez: Kasia Kaźmierczak
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka
Najbliższy termin: jutro o 08:00
Endokrynolog Piaseczno lekarz Barbara Melaniuk

lekarz Barbara Melaniuk

Endokrynolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Jest lekarzem z duzym doświadczeniem, kompetentnym, posiadającym dużą wiedzę tę najnowszą z zakresu ginekologii. Co mi z tego gdy lekarz jest tylko uprzejmy dużo mówi a nic z tego nie wynika. Chciałabym aby był skuteczny i przewidujący. Takim lekarzem jest Pani Doktor.
Długoletnia pacjentka.

Najbliższy termin: jutro o 15:00

dr n. med. Anna Orzechowska-Pawilojć

Endokrynolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Średnia ocen: 3/5

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN