gastrolog dziecięcy

Sortuj
Najbliższy termin: 8 Gru o 16:00 # 1

lek. med. Michał Szczepański

Gastrolog dziecięcy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastrolog dziecięcy   (+1 więcej)

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

dr Grazyna Mierzwa

Gastrolog dziecięcy

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

Ostomed Sc

Gastrolog dziecięcy   (+8 więcej)

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastrolog dziecięcy   (+3 więcej)

Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży ( Centrum Zdrowia MDM )
Al.Armii Ludowej 13

Średnia ocen: 5/5

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Justyna

dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy   (+2 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastrolog dziecięcy   (+4 więcej)

Promed
Matejki 29
Rozbark, Bytom

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało.

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastrolog dziecięcy   (+3 więcej)

Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży ( Centrum Zdrowia MDM )
Al.Armii Ludowej 13

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Maciej Wróblewski

Gastrolog dziecięcy

Żmudzka
Poznań

Świetny lekarz! Dzięki niemu moja córka wyzdrowiała. To było nie do opisania jak mocno bolał ją brzuch. Dzięki temu lekarzowi moja córka może jeść normalnie. Zniknęły także uczulenia. POLECAM!