Gastrolog Dziecięcy

dr n. med.Katarzyna Przybyszewska

14 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog, Pediatra

WSSD im. św. Ludwika, ul. Strzelecka 2, Kraków 1 inna

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

dr n. med.Jadwiga Szymanowicz

16 opinii

Gastrolog dziecięcy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1, Unii Lubeleskiej 1, Szczecin 1 inna

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Odkryła chorobę naszego synka po 3 latach bezskutecznego leczenia u innych tzw. specjalistów. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

drMaciej Wróblewski

7 opinii

Żmudzka, Poznań

Świetny lekarz! Dzięki niemu moja córka wyzdrowiała. To było nie do opisania jak mocno bolał ją brzuch. Dzięki temu lekarzowi moja córka może jeść ...

lekarzJolanta Maślana

7 opinii

Kielce 1 inna

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek

lekarzTomasz Pytrus

3 opinie

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Potockiego 6, Wrocław 1 inna

Bardzo dobry specjalista! Kompetentny, rzetelny, w razie wątpliwości nie boi skonsultować się z innymi lekarzami. A przy tym miły i spokojny. Gorąco polecam!

magdalena

dr n. med.Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100% Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

dr n. med.Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog, USG

Promed, Matejki 29, Bytom 3 inne

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało.

dr n. med.Jarosław Kierkuś

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog

Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży ( Centrum Zdrowia MDM ), Al.Armii Ludowej 13, Warszawa

gorąco polecam dr Kierkusia wszystkim rodzicom, których dzieci mają problemy z układem pokarmowym. cierpliwość i zrozumienie, chęć wysłuchania rodziców i nie wmawianie, że dziecko ...

drGrazyna Mierzwa

1 opinia

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a ...

pacjent
person placeholder

prof. dr hab. n. med.Marek Woynarowski

1 opinia

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze. Justyna

Zobacz również
Co nowego u nas