gastrolog warszawa

Gastrolog Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Gastrolog   (+3 więcej)

Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Gastrolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog   (+4 więcej)

Wola, Warszawa

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta
Gastrolog Warszawa lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Gastrolog   (+2 więcej)

Wola, Warszawa

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;)
Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. ...

Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Opinia dodana przez: Jan Nowak

lek. med. Michał Szczepański

Gastrolog dziecięcy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Karolina
Najbliższy termin: 26 Sty o 17:00 # 10
Gastroenterolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy   (+2 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja