Lekarze Knurów

Fizjoterapeuta

Gabinet Leczenia Bólu
Broniewskiego 24
44-190 Knurów

Dobry fachowiec i ma wiedzę. szczerze polecam. Profesjonalista w każdym calu. Świetnie poradził sobie z bólem nie tylko moim, ale i moich znajomych, którym pana Szymona poleciłem. Doskonale potrafi komunikować się z pacjentem, jednocześnie będąc bardzo rzeczowym i dokładnym. ma szeroką wiedze z anatomii i umiejętność odczytywania zdjęć lepiej niż nie jeden lekarz
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 5186, 'name': u'Knur\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Justyna  Moruń

mgr Justyna Moruń

Dietetyk

Dietetyk Kliniczny mgr Justyna Moruń gabinet prywatny
Dworcowa 38 a, I pietro, pokój 108
Knurów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy panią dietetyk, z którą schudłam 16 kg w 3,5 miesiąca. Nie sądziłam ze będzie tak łatwo, Dotychczas dieta kojarzyła mi się z głodówką i stresem tymczasem o głodzie nie było mowy. Pani Justyna rzetelnie i fachowo podeszła do mojej osoby biorąc pod uwagę moje preferencje smakowe. Przy okazji nabyłam zdrowe nawyki żywieniowe, które wprowadziłam do menu mojej rodziny. Serdecznie polecam usługi pani Justyny Moroń i ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 22745, 'name': u'Knur\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Ziarkiewicz

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów

Bardzo polecam !! Zawsze chętny do pomocy, mimo dużej ilości pacjentek,znajduje czas aby skontrolować spanikowaną pacjentkę :):) Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog. Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: xxx
Polecam, lekarz z powołania. Byłem na wizycie z dzieckiem, cierpliwy, uśmiechnięty, rzeczowy i przede wszystkim profesjonalny. A jak wiadomo mali pacjenci wymagają większej cierpliwości.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Marek Hildebrandt

Gastrolog

Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Przy konsultacji telefonicznej miły i uprzejmy, rzeczowy i profesjonalny. Pełen zrozumienia dla sytuacji pacjenta. Cieszę się że trafiłem na konsultację do niego.
Opinia dodana przez: Marek

Anette Pałasz-Piszczek

Poradnia dla dzieci i dorosłych NZOZ Centrum Zdrowia SZYRMEL
Sienkiewicza 9
44-190 Knurów

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Bardzo dużo czasu przeznacza na badanie, jest dokładna i kompetentna. Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Dodatkowo potrafi polecić znakomitych lekarzy z innych dziedzin, co bardzo się przydaje w trudnych sytuacjach. Szczerze polecam wszystkim rodzicom. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

44-190 Knurów

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

Piotr Kościelny

44-190 Knurów

Bardzo fachowe i uprzejme podejście do pacjenta, super lekarz, zna się na swoim fachu. Godny polecenia.Trafna diagnoza i doskonała wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Lucyna Krzyśków

44-190 Knurów

Nie korzystałem z pomocy Pani doktor ale mama korzysta mimo iż dopiero dwie wizyty ale schorzenie, które ma wreszcie jest leczone mama czuje się lepiej a Pani doktor dobrze ją diagnozuje..do tego komunikacja z pacjentem na duży plus. Dziękuję i polecam tą Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

44-190 Knurów

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Agnieszka Wątor-Chmielewska

ulica Wolności 45
44-190 Knurów

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym stomatologiem, chodzę do niej z synem który średnio lubi wizyty u stomatologa jednak dzięki podejściu Pani doktor syn polubił wizyty. Wykonanie solidne mimo ciągłego wiercenia się małego pacjenta, uprzejma i ciągle uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Witold Nitsze

Gabinet Leczenia Bólu
Broniewskiego 24
44-190 Knurów

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Zostało mi rzetelnie przedstawione działanie w kierunku diagnostyki. Pan Doktor potrafi wysłuchać i nie bagatelizuje żadnego z objawów. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Prywatny gabinet okulistyczny
Szarych Szeregów 3
44-194 Knurów

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lek. dent. Joanna Tomulik

Dental Studio
Ul. Witosa 29
44-196 Knurów

Bardzo miłe i kompetentne traktowanie pacjenta powoduje, że już po pierwszej wizycie u stomatologa zapomina się o wcześniejszych lękach związanych z fotelem dentystycznym. Wspaniale podchodzi do pracy z dziećmi, zachęcając pokazując i opowiadając o wszystkim co znajduje się w gabinecie i budzi ciekawość dzieciaczka. Czteroletni syn zawsze towarzyszy wizytom swych braci, mamie oraz mojej, a co ciekawsze robi to z własnych chęci i zaliczył już wszystkie kąty. Bardzo polecam.

lekarz Stefan Głosz

44-190 Knurów

Popieram jak najbardziej zamieszczone tutaj wypowiedzi na temat Pana Głosza , leczy mnie już parę lat w poradni w Paniówkach i muszę przyznać rację zamieszczonym opiniom , jest moim lekarzem od momentu gdy skończyłem 18 lat . Jest to lekarz który potrafi wysłuchać pacjenta i pokierować pacjentem szczególne jeśli ma się bardzo oporne na leczenie nadciśnienie tętnicze . Bardzo miły i sympatyczny lekarz co rzadko się spotyka w obecnych czasach ...

lekarz Dariusz Twardawa

Lekarz medycyny pracy

Prywatny gabinet okulistyczny
Szarych Szeregów 3
44-194 Knurów

Pierwszy od wielu lat lekarz, którego miałem szczęście trafić, mający wiedzę jak osłuchiwać prawidłową (u mnie nieprawidłową) pracę serca. A mając wiele razy problemy z układem oddechowym, osłuchiwało mnie wiele lekarzy. A na badaniach okresowych trafiłem na dr. Dariusza, który skierował mnie do kardiologa z wadą zastawki. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Anna Namysłowska

Gen.Ziętka 2a/1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Grzegorz Nocoń

SZPITAL MIEJSKI
44-190 Knurów

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza, szczęśliwie przeprowadzona operacja i powrót do zdrowia bez powikłań. Pan doktor nie wiem jak to robi, ale każdemu pacjentowi poświęca 100% uwagi, jest perfekcjonistą i godnym polecenia fachowcem.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Szymon Czech

44-190 Knurów

Jak do tej pory lekarz naprawdę godny polecenia. Potrafi wysłuchać, zaproponować konkretne sposoby leczenia dając pacjentowi wybór, a nie stawiając przed faktem dokonanym. A do tego mijając się na ulicy potrafi się zatrzymać i zamienić 2 zdania - ot tak, a to doprawdy rzadkie zjawisko.
Opinia dodana przez: bartek

lekarz Marek Kentnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa Nr 4
Dworcowa 38a
44-190 Knurów

Leczę się w Gliwicach i są tam wspaniali lekarze,prawdziwi z powołania,którzy walczą o każdego swojego pacjenta.Pan doktor z pewnością jest w ich gronie. Miły,spokojnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.Nie spieszy się,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Duże brawa,oby każdy lekarz był taki a leczenie byłoby przyjemnością.
Opinia dodana przez: Anna