ginekolog

Sortuj

dr Kamil Zalewski

MediSpace
ul. Spokojna 5

Doktor Zalewski to prawdziwy profesjonalista, a do tego bardzo miły człowiek. Więcej takich lekarzy!

Najbliższy termin: 11 Sie o 16:20 # 2

lekarz Andrzej Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31

Średnia ocen: 5/5

Polecam Pana doktora, prowadził moją drugą ciąże. Byłam w dobrych rękach. Pan doktor to lekarz z powołania, z miłym podejściem do pacjentki, wytłumaczy wszystko ze spokojem, a ba dodatek tryska dobrym humorem. Profesjonalista w każdym calu.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Najbliższy termin: 24 Sie o 16:40 # 3

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Polecam bardzo, bardzo. Bardzo kompetentny, sympatyczny, wszystko wytłumaczy powolutku. Kolejki są gigantyczne, ale warto czekać, tak dobrego i sympatycznego doktora to nie spotkałam. Chodzę do niego kilka lat i polecam.

Opinia dodana przez: Milena Tchoń

lekarz Rafał Ufnalewski

ALLMED
ALEJA POKOJU 29A
Kraków

Razem z żoną zostaliśmy skierowani do lekarza pierwszego kontaktu bo drugi nam nie wyszedł. Ciężki przypadek. Póżniej zostaliśmy przekierowani do doktora Rafała z polecenia i jest świetnie. Diagnoza w pełni trafiona. Zadowolony mąż Dariusz wraz z rodziną.

Opinia dodana przez: Dariusz
Najbliższy termin: jutro o 11:15 # 5

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

Najbliższy termin: 19 Sie o 16:30 # 6

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Ursynów, Warszawa

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena
Najbliższy termin: 24 Sie o 17:00 # 7

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132

Średnia ocen: 5/5

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ann

dr Robert Gardocki

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Paulina Słodkowska

lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!