ginekolog kalisz

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jacek Wenerski

Rogatka

Kalisz

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny do pacjentki. Nie pomyliłam się! Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia! Mówi co robi, odpowiada na pytania, skupia się na swojej pracy. Świetny lekarz i człowiek. Godny polecenia. Już zostanę jego pacjentką do końca!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

Klinika
ul. Polna
Poznań

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Elżbieta Strzegiecka-Kulesza

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Rolna 3
Kalisz

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

lekarz Wojciech Szatkowski

Ginekolog   (+1 więcej)

Ostrowska 68
Kalisz

Przesympatyczny lekarz, który poświęca pacjentce dużo czasu. Delikatny podczas badania i wszystko jasno objaśnia. Napewno nie zmienie lekarza i szczerze polecam- normalny człowiek i lekarz z powołania!!!
Wizyta była na NFZ!!

Opinia dodana przez: Julita

lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog   (+1 więcej)

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
Kalisz

Gorąco polecam tego lekarza dla każdej kobiety - byłam u niego w tamtym roku i pomógł mi z ciążą oraz dolegliwościami.

dr Wojciech Kuczyński

Ginekolog

lipowa
Kalisz

Bardzo dobry lekarz. Chodziłam na kasę chorych i zgodził się kiedyś na przyjęcie bez zapisu. Skierował mnie na diagnostykę do szpitala a później dobrze przeprowadził operację. Zajmował się oraz interesował dalszym leczeniem i wcale nie namawiał na wizytę prywatną jak większość. Jestem wdzięczna za wszystko i polecam tego lekarza.

lekarz Wojciech Mazik

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
Kalisz

Lekarz godny polecenia, wszystko jest tak jak być powinno, jeden z najlepszych w Ostrowie. Wizyty krótkie, ale konkretne. Polecam szczerze.

Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Jacek Michalak

Remedic
ul. Stawiszyńska 12/5 E
Kalisz

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Joasia

lekarz Andrzej Greberski

Ginekolog

Rogozińskiego 2a
Kalisz

Bardzo miły lekarz. Od początku prowadzi ciąże mojej żony, o wszystko dba o wszystko pyta, pokazuje, wyjaśnia. Chodzimy prywatnie, lecz powiedział że jeśli by to obciążało nasz budżet możemy chodzić na nfz.

Generalnie bardzo polecam.