ginekolog konin

Bogdan Murawiecki

Przychodnia ginekologiczna BMM
Spółdzielców

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moja pierwsza ciaże i wszystko dokładnie omawial i odpowiadał na kazde moje pytanie.Zlecał wiele badan w czasie ciązy zeby wiedziec czy wszystko jest dobrze. Poprostu dobry lekarz.

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Lilianna Przybylska-Malinowska

None
Jagiełły 11

Średnia ocen: 5/5

Cudowna kobieta, dodaje sił i wiary samą rozmową. Kompetentna to mało powiedziane. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe a każda beznadziejna nawet sytuacja może się zmienić. Polecam serdecznie. Na tym lekarzu nie można się zawieść.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p
Konin

Fantastyczny człowiek. Cierpliwy i kompetentny lekarz. Jestem jego pacjentką już blisko 2 lata. Jego czujności zawdzięczam moje zdrowie a być może nawet życie.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Przemysław Namysł

Ginekolog   (+1 więcej)

Gab.pryw,
KONIN Powstańców Wlkp.16
Konin

godny polecenia fachowiec.prowadziłam u niego 2 ciąże i jestem b.zadowolona.teraz raz w roku jestem u nieo na badaniach kontrolnych

dr hab. n. med. Marek Pietryga

Klinika Położnictwa i Chorób Kobiecych
Grabowska
Poznań

Kompetentny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam!

Kompetentny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam!

Jarosław Wasylkowicz

Ginekolog

Eskulap
Robert Chowański
Konin

Poczucie humoru ok.ale chyba nie o to chodzi. Jeśli chodzi o wizyty(lekarz prowadził moją ciążę), nie mam większych uwag, choć wyraźnie można odczuć, że lekarz woli umawiać na wizyty prywatne. Rozczarowanie nastąpiło podczas spotkania na sali porodowej. Pomimo, iż Pan doktor rozpoczął dyżur, był obecny podczas obchodu to zaraz po nim znikł w gabineciku lekarskim, przyszedł jakieś 20 minut po urodzeniu dziecka i bardzo zmieszany zapytał czy czy wszystko ok. Dodam tylko, że poród nie trwał jakoś specjalnie długo, tak. ok. 15 minut (po obchodzie)

lekarz Wojciech Sobczak

dr n. med. Erazm Pietryga

Ginekolog   (+1 więcej)

11 Listopada 16 lok. 1
Konin

Cudowny człowiek,poświecił mi dużo czasu,cierpliwie wszystko tłumaczył i odpowiadał na moje pytania,

lekarz Andrzej Balcerzak

STASZICA 20
Konin

Jak dla mnie ten lekarz jest idealny! Profesjonalista! Nie zamienię Go na żadnego innego! Nawet gdyby wizyta wynosiła 300zł
Polecam ...

Polecam wszystkim