Lekarze Ginekolog Koszalin

Karolina Harunowicz

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Koszalin

Kompetentna, opanowana i do tego sympatyczna. Nic dodać nic ująć, na porodówce powinni być sami tacy lekarze.
Opinia dodana przez: JJ

lekarz Robert Sakała

Fińska 17
75-430 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Kaczorowska

NZOZ SALVITA Koszalin
ulica Kolejowa 71
75-108 Koszalin

Bardzo miła i kompetentna, jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie z nfz. Kompleksowe badanie i wywiad. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Ismaiel Salloum

lek. med. Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin

Dzień dobry bardzo dobry lekarz na wysokim poziomie mily uśmiechnięty i w dodatku zadbany gabinet na wysokim standardzie szybko rozwiewa kobiece wątpliwości co do zdrowia kobiety pomocny uczynny wyrozumiały jeszcze nigdy nie spotkałam się żeby lekarz był niw miły i aby olał pacjentkę na swoim przykładzie fakt że bywaja lekkie przesunięcia w poczekalni ale każda pacjentka musi mieć tyle czasu w gabinecie ile potrzebuje trochę wyrozumiałości jak dla lekarza pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr hab. n. med. Zdzisław Maciejewski

Zgoda 12
75-554 Koszalin

Jestem mężczyzną ale towarzyszyłem zawsze żonie podczas wizyt u prof. Maciejewskiego.Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki jego fachowej wiedzy jestem dzisiaj szczęśliwym, podwójnym ojcem. Zawsze rzetelnie nas informował o stanie zdrowia żony i przebiegu ciąży. Odpowiadał na wszystkie pytania i zawsze miał dla nas czas. Polecam z całego serca pana profesora Z. Maciejewskiego.
Opinia dodana przez: G.

dr n. med. Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze . donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat . nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania . co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów ...
Opinia dodana przez: blanka

dr n. med. Waldemar Świerczyński

Ginekolog położnik, Androlog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin

Rewelacja! Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Zdjęcia maluszków na ścianie w gabinecie mówią same za siebie.
Opinia dodana przez: Grazia

lekarz Jarosław Danes

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Wizyta na NFZ. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Okres nie był problemem co u niektórych ginekologów jest automatycznie niemożliwym żeby wykonać badanie.

lekarz Zbigniew Jursa

Radogoszczańska 9
75-106 Koszalin

doskonaly i doswiadczony lekarz, uratowal moja ciaze, spisana na straty przez kilku innych lekarzy.pomagal, doradzal,podtrzymywal na duchu.mam piekna, zdrowa coreczke!!!

lekarz Maria Kopaczyk-Pstrokońska

Księżycowa 24
75-590 Koszalin

Prywatnie super a na NFZ : Pierwsza ciąża ... mówię o bólu podbrzusza i ciężkiej pracy fizycznej ( dużo dźwigania i ból nasilony przy tym ) . Pani doktor powiedziała że zwolnienia mi nie wystawi ( wcale o nie nie prosiłam ) bo nie ma podstaw i ja to rozumiem ale ludzie ....jeśli już kazała pracować i powiedziała ze to nie jej interes tylko pracodawcy żeby zapewnił mi stanowisko to ...
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Krystyna Majewska

Chopina 28
75-576 Koszalin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u P. Majewskiej. Jest miła, odpowiada na każde zadane pytanie, uspokaja gdy się denerwujesz, tłumaczy każdy swój krok. Podczas badania jest delikatna, ma świetne podejście do pacjentki. Udziela fachowych informacji i sluży pomoca w każdej chwili, gdy coś jest nie tak wystarczy zadzwonic.

lekarz Jadwiga Włodarska

Władysława IV 22 lok. 5
75-346 Koszalin

Nie mogę powiedzieć złego słowa na Panią Jadwigę :) Od ponad 2 lat już chodzę do jej gabitu i wcześniej nigdy nie byłam tak dokładnie zbadana :)
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Przemysław Kaczanowski

Zielona 39
75-664 Koszalin

polecam , rzeczowy konkretny, wszystko wytłumaczy , życzliwy miły- godny polecenia jakby coś to tam pewnie wrócę
Opinia dodana przez: renata

lekarz Grzegorz Mil

Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Nie polecam. Problem ze wszystkim... Książkę ciążowa otrzymałam dopiero na 3 wizycie i za jej odbiór zapłaciłam 100zl (pół wizyty bo bez badania). Doktor nie słucha o czym się do niego mówi. Moja ciążę nazwał "ciążą patologiczną" tylko dlatego że jest to ciąża bliźniacza i na każdej wizycie opowiadał jak to czesto bywa że bliźniak zjada bliźniaka. Tutaj liczą się tylko pieniądze a nie podejście do pacjentki.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Marcin Hornung

Koszalin

Po raz pierwszy byłam u tego lekarza i mam świerze spojrzenie i możliwość porównania z innymi u których bywałam w okresie ostatnich 30 lat. Krótko mówiąc jest taki jakiego oczekujemy : uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu aby wytłumaczyć moje dolegliwości i miał pomysł na ich usunięcie . Bardzo polecam tego lekarza. Cieszę się że jest w Koszalinie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Stanisławski

Staszica 8 lok. a
75-720 Koszalin

Lekarz jakich mało. Od wielu lat jestem jego pacjentką i nigdy mnie nie zwiódł. Przy tym lekarzu nie czuje się dystansu i skrępowania, jego empatia pozwala nam , kobietom czuć się swobodnie. A.... i wskazuje dalsze drogi diagnostyki , co jest baaardzo ważne.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Piotr Błasiński

Gajowa 7
75-900 Koszalin

Widzę,że są tutaj same stare wpisy na temat dr Błasińskiego i przydałoby się trochę je odświeżyć, by nowe pacjentki miały świadomość do kogo chcą iść. Nie chcę oceniać wiedzy i umiejętności doktora, bo na szczęście moja ciąża przebiegała bezproblemowo i nie miałam okazji sprawdzić kompetencji tego lekarza. Chcę natomiast zwrócić uwagę na podejście doktora do pacjentek. Nie znając żadnego ginekologa, wyszukałam w internecie prywatny gabinet dr Błasinskiego. Pierwsza wizyta wypadła ...

lekarz Maria Tarasow-Śmiałek

Kilińszczaków 3
75-358 Koszalin

Będąc w drugim miesiącu ciąży Pani doktor po zrobieniu usg powiedziała mi, że w ciązę mogę zachodzić...Powiedziała o badaniach krwi, jakie mogę wykonać i że mogę brać kwas foliowy. Lekarz może i dobry dla początkujących, z przepisaniem podstawowych leków lub rozpoznaniem podstawowych dolegliwości, lecz po tej wizycie zmieniłam na innego.

lekarz Antoni Bukowiec

Piłsudskiego 88a
Koszalin

Dzisiaj byłam pierwszy raz u p. Bukowiec, mimo iż jestem emerytką, takie był mój wybór, lekarz bardzo uprzejmy, miły, konkretny a raczej zadaniowy, profesjonalny, polecam każdej Pani
Opinia dodana przez: Danuta

dr hab. n. med. Jerzy Jarski

ul. Wopistów 19
75-688 Koszalin

W końcu trafiłam na lekarza z powołania.Dla mnie najlepszy ginekolog w Koszalinie.Kobiety szukają w innych miastach nowoczesnych rozwiązań,a mają takiego lekarza z takimi umiejętnościami pod nosem.
Opinia dodana przez: NATALIA