ginekolog lubliniec

dr n. med. Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

Ginekolog

Grunwaldzka 19a
Lubliniec

Budzi zaufanie, cierpliwa, miła, ciepła osoba, profesjonalnie przygotowana do wykonywanego zawodu, na bieżąco z "nowościami" w swojej dziedzinie, o czym świadczy ogrom dyplomów i certyfikatów w gabinecie.
Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie.
Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się.
Kolejki w poczekalni są małym minusem, ale to dowód na to jak świetnym jest zawodowcem.
Warto - polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dariusz Wala

Staszica 14
Lubliniec

Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Bardzo miła i uprzejma osoba. Zawsze miała dla mnie czas i podczas ciąży, gdy miałam małe problemy wszystko tłumaczyła. Polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Wiktor Mańka

Jana III Sobieskiego 5 lok. 3
Lubliniec

Miałam wielką nieprzyjemność poznać tego "doktora", który swoją osobą wzbudza u mnie odrazę! Wszystko przez ostatnią konsultację ginekologiczną, na którą się zdecydowałam! Był to wielki błąd. Zacznijmy od tego, że w ogóle nie można było porównać "tego czegoś" do konsultacji czy jakiejkolwiek rozmowy. Jego relacje interpersonalne, są na nieodpowiednim poziomie - bezczelne.
Może chciał się zabawić w "dr Hausa", ale nie wykazał się nawet żadną wiedzą, która przekonałaby mnie o jego doświadczeniu. Jego zachowanie idealnie odzwierciedlało negatywne opinie krążące na jego temat. Ordynarność i pretensje - "Znowu ktoś przyszedł z głupotą". - a chyba od tego jest lekarz, aby był w stanie zbadać i w jakiś normalny sposób wytłumaczyć, czy coś się dzieje, czy po prostu są to niepotrzebne obawy.
Mogę Pana porównać do nauczyciela, który nie cierpi dzieci. Jaki jest więc sens wykonywania danego zawodu, skoro nie ma się powołania, bądź te powołanie z biegiem czasu się po prostu wypaliło? Może już czas zdjąć mundurek i wybrać się na emeryturę?

Po takim podejściu nie jestem w stanie wystawić nawet 2 gwiazdek. Jedna to i tak zbyt dużo.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Wiesław Pyda

"REH-MED" Aleksandra Wójcik-Ortenburger Tomasz Wolny Spółka Jawna
ulica Lubliniecka 7
Zawadzkie

Średnia ocen: 1/5

Niekompetetny beznadziejny lekarz Nie powinien byc ordynatorem oddzialu w szpitalu w Lublincu Masakra Poprostu

Opinia dodana przez: anonim