ginekolog lubliniec

dr n. med. Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

Ginekolog

Grunwaldzka 19a
Lubliniec

Budzi zaufanie, cierpliwa, miła, ciepła osoba, profesjonalnie przygotowana do wykonywanego zawodu, na bieżąco z "nowościami" w swojej dziedzinie, o czym świadczy ogrom dyplomów i certyfikatów w gabinecie.
Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie.
Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się.
Kolejki w poczekalni są małym minusem, ale to dowód na to jak świetnym jest zawodowcem.
Warto - polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dariusz Wala

Staszica 14
Lubliniec

Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Bardzo miła i uprzejma osoba. Zawsze miała dla mnie czas i podczas ciąży, gdy miałam małe problemy wszystko tłumaczyła. Polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Wiktor Mańka

Jana III Sobieskiego 5 lok. 3
Lubliniec

Nieuprzejmy, wzbudzajacy strach, miałam wrażenie, że nie rozumie problemu z ktorym się zwróciłam, Potraktował mnie lekceważąco.

lekarz Wiesław Pyda

"REH-MED" Aleksandra Wójcik-Ortenburger Tomasz Wolny Spółka Jawna
ulica Lubliniecka 7
Zawadzkie

Średnia ocen: 1/5

Niekompetetny beznadziejny lekarz Nie powinien byc ordynatorem oddzialu w szpitalu w Lublincu Masakra Poprostu

Opinia dodana przez: anonim