ginekolog opole

Ginekolog   (+2 więcej)

Prywatny gabinet
Generała Zajączka 6/1

Średnia ocen: 5/5

SUPER! oddany pacjentkom, uprzejmy i bardzo kompetentny. Jego optymizm i fachowość dodają otuchy, a to dla chorego najważniejsze.

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog   (+3 więcej)

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1

Średnia ocen: 5/5

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
Chwałkowice, Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Regina Krzywoń

lekarz Anna Nocek-Mazur

MEDREM
Katowicka 55
Chwałkowice, Opole

Zdecydowanie polecam, jestem po dwóch wizytach i na pewno będę dalej pacjentką Pani Doktor.

Michał Skrzypulec

Chwałkowice, Opole

Świetny lekarz. Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo ale jestem bardzo zadowolona.Pan Doktor prowadził moją ciążę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Zawsze miły, uprzejmy. Podczas badania delikatny. Zawsze miałam dużo pytań na które Pan Doktor rzetelnie i bez pośpiechu odpowiadał . uważam że na lepszego lekarza ginekologa nie mogłam trafic.

Opinia dodana przez: jaa

lekarz Jadwiga Kirejczyk

pl. Teatralny 6-7 lok. 32
Chwałkowice, Opole

Bardzo sympatyczna Pani doktor, stwarza przyjemną atmosferę, bardzo polecam!

Bardzo sympatyczna Pani doktor, stwarza przyjemną atmosferę, bardzo polecam!

Rafał Bilski

MEDREM

Chwałkowice, Opole

Doktor Bilski jest jedynym lekarzem jakiemu ufam! Nikomu innemu za nic nie powiezylabym opieki nad moim Synkiem gdy byl jeszcze w brzuszku. Lekarz z wielkim doswiadczeniem, z bardzo dobrym podejsciem, z ogromna wiedza. Pan Doktor zrobil dla mej nowej rodziny bardzo duzo. Oprocz wielkiej dbalosci o stan gdy bylam w ciazy, potrafil rowniez nas przerazonych rodzicow wesprzec,podbudowac psychicznie. Panie doktorze uwielbiamy Pana! Jest Pan wspanialym czlowiekiem! Dziekujemy za wszystko! Mam nadzieje, ze kiedys bedziemy w stanie odwdzieczyc sie za Pana dobroc i najlepsza opieke jaka mozna tylko sprawowac! To Pan pierwszy dotknal mojego Synia za co rowniez dziekuje, gdyz jechal Pan do nas w strasznych warunkach pogodowych z urlopu w srodku nocy. Mam nadzieje ze jest Pan swiadomy jak wiele dla nas rodzicow i Dzieci Pan robi! Dziekujemy.. :-)

Opinia dodana przez: Weronika

poziomie.Prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Nie sposób
wymienić wszystkich ...

Kompetencja, wiedza i podejście do pacjentki na wysokim
poziomie.Prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Nie sposób
wymienić wszystkich zalet. Po prostu ocena bdb!

Opinia dodana przez: nebula

lekarz Marcin Pasternok

Szpital Ginekologiczno-Położniczy

Chwałkowice, Opole

Pan doktor robi bardzo dobre wrażenie, wzbudza zaufanie. Zajął się moim przypadkiem bez chwili zwłoki. Polecam

Michał Wdowczyk

Medicus

Chwałkowice, Opole

Pan Doktor opiekuje sie mna w trakcie ciazy. Jego kompetencje i wiedza nie budza zastrzezen. Jest to pierwszy lekarz ktoremu w pelni zaufalam. Mimo problemow ktore pojawily sie na poczatku ciazy, przyjelam jego zalecenia i proponowane leczenie co skutkuje prawidlowym jej przebiegiem. Pamieta pacjentki, prosi aby po wykonanych badaniach laboraratoryjnych zawiadomic go o wynikach. Jezeli pojawi sie cos niepokojacego prosi rowniez o kontakt telefoniczny, udziela wskazowek, ewentualnie przyspiesza wizyte. Badanie przeprowdza w sposob delikatny, zawsze sklada sie z badania ginekologicznego i usg oraz dokladnego wywiadu. W pelni polecam w szczegolnosci przyszlym mamom.