Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Połczyn-Zdrój

lekarz Robert Sakała

78-320 Połczyn-Zdrój

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Jerzy Ulrich

Połczyn-Zdrój

Bardzo polecam. Godny zaufania, miły, uprzejmy, wszystko jasno i wyraźnie tłumaczy. Prowadził moje obie ciąże. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Bogumił Banaszak

78-320 Połczyn-Zdrój

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Andrzej Słabikowski

78-320 Połczyn-Zdrój

Z pewnością nie polecę tego lekarza. Trafiłam na jego oddział bo prowadzący mnie lekarz skierował mnie na cc. Tu zaś przygotowano mnie do cięcia łącznie z lewatywą i dezynfekcją brzucha. I wtedy pan dr stwierdził że nie ma żadnych wskazań lekarskich do tego sposobu rozwiązania porodu. Nie lekarz a wszechwiedzący znachor, który nie zbada, nie zrobi usg, nie zainteresuje się moją dokumentacją a już na oko wie, że nie ma ...

lekarz Jacek Borowski

"MEDYK" S.C. T. A. Kwaśniewscy
Grunwaldzka 29
78-320 Połczyn-Zdrój

Bardzo dobry lekarz wszystko na wysokim poziomie wiedza, doświadczenie medyczne i rzetelnie przekazane informacje o diagnozie i dalszym leczeniu.Polecam.
Opinia dodana przez: IzabelaH

lekarz Helena Kłusewicz