Filtruj terminy

lek. med. Magdalena Malaca-Zielińska

Centrum Medyczne BIOTAMED
Wincentego Pola 4a
32-020 Wieliczka

W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pani Doktor-podczas badania USG. Żałuję ogromnie, że nie było mi dane spotkać Pani Doktor wcześniej-zapewne uniknęłabym rozczarowań i rutynowego traktowania-z jakim spotykałam się podczas obecnej (czwartej już) ciąży. Otwiera drzwi do gabinetu z serdecznym uśmiechem, profesjonalnie odpowiada na każde pytanie, pomaga i doradza w taki sposób, że pacjentka czuje się wysłuchana w stu procentach. Ma poczucie humoru i tworzy sympatyczną atmosferę wizyty:)Bardzo polecam!Życzę nam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Magdalena Nesterak

lekarz Teresa Górnisiewicz

Pola 27
32-020 Wieliczka

Najlepszy lekarz specjalista, lekarz z powołania, wzór dla innych. Jestem spokojna o swoje zdrowie będąc pacjentką Pani Doktor Teresy Górnisiewicz.Moja ocena 6+ !!!
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Edyta Olesiak-Cyganik

Kosiby 27
32-020 Wieliczka

Swietny lekarz! Polecam Pania doktor wszystkim na pierwsza wizyte, swietne podejscie do pacjetki. Czulam sie swobodnie, bez skrepowania. Pani doktor wszystko spokojnie i dokladnie tlumaczy. Badanie zostalo wykonane dokladnie i zupelnie bezbolesnie. Cudowna kobieta!
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Janusz Wróżek

os. Sienkiewicza 18 lok. 9
32-020 Wieliczka

Super lekarz :) bardzo miły i uprzejmy lekarz :) wkoncu trafiłam na super ginekologa :) wszystko tlumaczy i odpowiada na wszelkie pytania :) poświęca czas pacjentce w 100 % :) bylam na NFZ . Polecam z całego serca !!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zbigniew Skolicki