ginekolog w okolicach wołczyn

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Klimczak

Ginekolog   (+2 więcej)

Prywatny gabinet
Generała Zajączka 6/1

Średnia ocen: 5/5

SUPER! oddany pacjentkom, uprzejmy i bardzo kompetentny. Jego optymizm i fachowość dodają otuchy, a to dla chorego najważniejsze.

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Bożena Skibińska

ul. Zawadzkiego 13
Ostrzeszów

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, zdecydowanie zna się na rzeczy i to się po prostu czuje. Każde leczenie, które zastosowała u mnie w czasie ciąży było skuteczne, tłumaczyła wszystko co chciałam wiedzieć i nigdy nie "wygoniła" mnie z gabinetu, więc ilość poświęconego czasu jest jak najbardziej zadowalająca. Dr Skibińska jest konkretna i rzeczowa, potrafi też pożartować i ogólnie cenię sobie jej podejście do pacjenta. Naprawdę polecam dr Skibińską, bo jest godna zaufania i zna się na rzeczy.

Opinia dodana przez: e.kowalczyk

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog   (+3 więcej)

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1

Średnia ocen: 5/5

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
Chwałkowice, Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Regina Krzywoń

lekarz Piotr Niesłony

Gabinet ginekologiczno-położniczy Olesno ul Pieloka 4
Oleska 5
Kozłowice

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny,
ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam ...

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny,
ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam do Pana
Doktora, ale już od dosyć dawna staramy się o dziecko i czuję, że z nim się
uda... :)

Opinia dodana przez: stopsign

lekarz Lesław Gromek

Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy

Bierutów

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jest zaangażowany oraz dokładny w badaniach, naprawdę stara się wyleczyć a nie tylko leczyć. Szczerze polecam go wszystkim paniom, a szczególnie tym, które zawiodły się na innych lekarzach:)

lekarz Anna Nocek-Mazur

NZOZ DOMED
Daszyńskiego 2
Prószków

Zdecydowanie polecam, jestem po dwóch wizytach i na pewno będę dalej pacjentką Pani Doktor.

Michał Skrzypulec

Ginekolog

Chwałkowice, Opole

Świetny lekarz. Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo ale jestem bardzo zadowolona.Pan Doktor prowadził moją ciążę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Zawsze miły, uprzejmy. Podczas badania delikatny. Zawsze miałam dużo pytań na które Pan Doktor rzetelnie i bez pośpiechu odpowiadał . uważam że na lepszego lekarza ginekologa nie mogłam trafic.

Opinia dodana przez: jaa

Artur Madanowski

Ginekolog

GABINET PRYWATNY
ENERGETYCZNA 8
Wrocław

Bardzo kompetenty lekarz, dokładnie tłumaczy spsób leczenia,odnosi sie wrażenie ,że czas przeznaczony dla pacjentki jest wyłacznie dla niej.
Polecam.

Polecam.