Ginekolog, Wołczyn

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: ginekolog wołczyn
Wyświetlamy wyniki dla: Ginekolog w okolicach Wołczyn
lekarz Andrzej Pajdowski

lekarzAndrzej Pajdowski

40 opinii

Endokrynolog, Ginekolog, Osteoporolog, RTG, USG

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA, ul. Magnoliowa 1 - Centrum Medyczne - przyjmuje we wtorki, czwartki, soboty (pilne również w niedzielę od godz.15.00, Jarocin 7 innych

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Potrafi wysłuchać i doradzić.Naprawdę polecam.

Alicja

lekarzAndrzej Książek

44 opinie

Femina, Dąbrowskiego 14, Kępno

BARDZO POLECAM.Pan doktor jest wspaniałym lekarzem.Chodziłam do niego w 1 ciąży kiedy przyszedł na oddział i zobaczył ,że rodze był ze mną do końca,odebrał ...

Rafał Bilski

31 opinii

MEDREM, Opole 1 inna

Świetny lekarz, kompetentny, dociekliwy, niezwykle życzliwy, z naturalnym podejściem do pacjentki. Lekarz z gatunku tych, co to "takich już nie ma". Można mieć pewność ...

lekarzRyszard Dutkowiak

29 opini

Ginekolog położnik, Ginekolog

ks. Popiełuszki 2a, Brzeg

Witam wspaniały specjalista:) Prowadził moją ciąże naprawdę doskonały fachowiec:) Urodziłam zdrowego synka bez żadnych komplikacji :) Polecam

dr n. med.Wojciech Niemczyk

35 opinii

GMW, 1 Maja 9 lok. 72, Opole 1 inna

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

lekarzMałgorzata Królik

27 opinii

Gabinet ginekologiczny, Kluczbork

Wszystko ok...ale zero prywatnosci. Na poczekalni wszystko słychac, jakies radio by sie przydało. Dawno piwinien ktos zwrócic na to uwage!!!

lekarzStanisław Dziurkowski

27 opinii

Olesno

jako jeden z nielicznych lekarzy pod których byłam opieką w ciąży i po porodzie nie wmówił mnie i mojemu synkowi wszystkich istniejących chorób...zamiast straszyć ...

lekarzAlicja Piątkowska-Pawlica

26 opinii

Opole

SUPER POPROSTU SUPER PANI ALICJA PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZA CIAZE.BARDZO KAPETENTNA. JEDNYM SŁOWEM JEST SUPER

lekarzZbigniew Górecki

20 opinii

Wielkie Przedmieście 41, Olesno

bardzo dobry lekarz, jesli jest potrzeba daje skierowania na odpowiednie badanie, pomocny, poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentowi zdecydowanie polecam

lekarzKrystian Powolny

23 opinie

Sosnkowskiego 40-42, Opole

Jestem jego pacjentkom od 9 lat.byłam u p.Doktora na pierwszej w życiu wizycie i tak już zostałam gdyż jest lekarzem z powołania.Godny polecenia.

Zobacz również
Co nowego u nas