Lekarze Wieliczka

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
Wieliczka

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

lek. med. Michał Skóra

Laryngolog

Centrum Medyczne BIOTAMED
Wincentego Pola 4a
32-020 Wieliczka

Świetny lekarz, który najpierw wykonuje badania i stawia diagnozę, a dopiero potem leczy (niestety teraz to już rzadkość). Jeździliśmy z dzieckiem przez 2 lata po różnych lekarzach i nikt nie umiał powiedzieć, co dziecku dolega. Leczyli nas na coś, czego nigdy nie mieliśmy. Zero badań. Podejście było takie: przewrażliwieni jesteście, damy leki i zobaczymy co dalej. Specjaliści mieli sprzęt, ale żaden nie wykonał badań. U doktora Skóry jedna wizyta, konkretne ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Magdalena Malaca-Zielińska

Centrum Medyczne BIOTAMED
Wincentego Pola 4a
32-020 Wieliczka

W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pani Doktor-podczas badania USG. Żałuję ogromnie, że nie było mi dane spotkać Pani Doktor wcześniej-zapewne uniknęłabym rozczarowań i rutynowego traktowania-z jakim spotykałam się podczas obecnej (czwartej już) ciąży. Otwiera drzwi do gabinetu z serdecznym uśmiechem, profesjonalnie odpowiada na każde pytanie, pomaga i doradza w taki sposób, że pacjentka czuje się wysłuchana w stu procentach. Ma poczucie humoru i tworzy sympatyczną atmosferę wizyty:)Bardzo polecam!Życzę nam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Magdalena Nesterak

lekarz Małgorzata Rapacz-Tomasik

Chirurg ogólny, Urolog

Miejska Przychodnia Zdrowia
Bolesława Szpunara 20.
32-020 Wieliczka

Brak empatii i zrozumienia. Nie polecam w żadnym razie. To moja pierwsza w życiu wystawiona opinia lekarzowi bo zawsze starałam się zrozumieć problemy i punkt widzenia lekarza. Tu jednak nie ma żadnego argumentu za...
{'id': 10666, 'name': u'Wieliczka'} Internista

lekarz Edyta Klich-Nikolow

WR Medica przychodnia Zdrowia
ARTURA GROTTGERA 30

Marek Woźniak

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

lek. dent. Anita Nawrocka

Niepołomska 18
32-020 Wieliczka

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Jestem wybitnie stroniącym i bojącym się pacjentem, ale dzięki Pani Anicie wyleczyłam wszystkie zęby. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, serdeczność i zrozumienie. Polecam całym sercem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Nowak-Ślusarczyk

EXTRAMEDICA sp. z o. o. - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Słowackiego 3/3
32-020 Wieliczka

Najlepszy specjalista dermatologiczny, byłam u wielu natomiast Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo uprzejma, ma ogromna wiedzę i co dla mnie ważne, rozpoznaje swoich pacjentów. Polecam 10/10.
Opinia dodana przez: Hannah

dr Izabela Krystek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

gabinet stomatologiczny
Kokotów 345
32-002 Wieliczka

Polecam, polecam po stokroć ! Nie ma lepszego stomatologa w okolicy, ba w mieście ! Ciepłe i miłe podejście do pacjenta, poświęca swój czas by wyleczyć takiego panikarza jak ja :D

lek. dent. Łukasz Malan

NZOZ Estetyka Uśmiechu Stomatologia
KLAŚNIEŃSKA 16/1
32-020 Wieliczka

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

lekarz Marta Tomalak

DENT AMERICA WIELICZKA
JULIUSZA SŁOWACKIEGO 9
32-020 Wieliczka

Konsultacja okulistyczna oraz badanie dna oka - bardzo przyjemnie i rzeczowo. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie pytania, doradziła jak dalej postępować. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Joanna Dziura

ul. św. Barbary 46/lok.3
32-020 Wieliczka

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a
32-020 Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

lekarz Dorota Żuradzka-Wajda

Internista, Diabetolog

ul. Warzycka 38
32-020 Wieliczka

Bardzo solidna Pani Doktor.Leczę się u niej od dłuzszego czasu. Lekarstwa przepisywane przez Panią Doktor utrzymują mnie w dobrej kondycji.Nie biorę insuliny.Przestrzegam zalecenia Pani Doktor.Polecam innym. Jerzy
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Piotr Ossowski

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
32-020 Wieliczka

Pan Doktor bardzo ciepły, empatyczny i jest w stanie uspokoić nawet w trudnej sytuacji stara się każda pacjentkę dokładnie dopytać o przebieg i informuje co się dzieje by pacjentka nie była zdezorientowana mi bardzo to pomogło, uspokoiło i wiem co robić a czego nie bardzo bardzo polecam

lekarz Marta Rzepecka

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1
32-020 Wieliczka

Jestem zadowolony z wizyty. Wprawdzie kolejka się wydłuża, ale dobrze to świadczy o przeznaczonym dla pacjenta czasie.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Rita Kaczorowska-Stawarz

Dermatolog

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
32-020 Wieliczka

Pani doktor bardzo uważnie słucha, poświeca tyle czasu ile potrzeba nie ma pospiechu , dokładnie tłumaczy istotę choroby. lekarz godny polecenia. Stanisław