Grodzisk Wielkopolski

lekarzNatalia Napierała

3 opinie

Samodzielny Puibliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossego 3, Grodzisk Wielkopolski 4 inne

zgadzam się z wszystkimi opiniami powyżej, wreszcie ktoś kto nie wyżywa się na pacjentach, zwłaszcza, że leczy dzieci. mam nadzieję trafiać na Panią Doktor ...

kamila

lekarzWitold Pietruszewski

Internista

22 Lipca 91, Grodzisk Wielkopolski

Trafna diagnozna oraz fachowość w pełnym zakresie.

lek. dent.Sławomir Jurkowski

7 opinii

Grodzisk Wielkopolski

www.jurkowskimed.pl STOMATOLOGIA I ORTODONCJA Grodzisk wlkp., Duszniki, Rokietnica www.jurkowskimed.pl

Gość

lek. med.Krzysztof Chróst

2 opinie

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Lekarski, os. Wojska Polskiego 176, Grodzisk Wielkopolski 1 inna

Korzystanie z usług Pana Doktora to sama przyjemność. Pan Doktor jest osobą bardzo uprzejmą, cierpliwą i kompetentną. Bardzo polecam.

Patrycja

lekarzDorota Filipowicz

Dermatolog

Mossego 25 lok. 11b, Grodzisk Wielkopolski

10 lat chorowałam na AZS, dr Filipowicz mnie wyleczyła. Polecam! :)

lekarzJolanta Kosowska-Chęć

7 opinii

Pediatra

os. Wojska Polskiego 12 lok. 22, Grodzisk Wielkopolski

Pani doktor zajęła się moim synkiem z wielkim oddaniem,bardzo profesjonalnie.Jestem przekonana,że nad zdrowiem mojego dziecka czuwa dobry fachowiec i serdeczny człowiek.

lekarzMikołaj Krzyżanowski

1 opinia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ulica Mossego 17, Grodzisk Wielkopolski 2 inne

Super fachowiec, sympatyczny i pełen ciepła człowiek. Konkretny, cierpliwy, wyrozumiały i zawsze służący pomocą.

Anna

lekarzJakub Halasz

1 opinia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp., ul. Mossego 17, Grodzisk Wielkopolski 2 inne

Kapitalny pełen zaangazowania lekarz bardzo kompetentny bardzo cierpliwy i łagodny czlowiek któremu nigdy nie brakuje czasu dla pacjenta a w dodatku sympatyczny i bardzo ...

Karolina

lekarzJarosław Rybczyński

ul. Garbary 23, Grodzisk Wielkopolski 4 inne

Polecam.....................................................................................................:):):)

barbara

lekarzAnna Kunze-Bielecka

Pediatra

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ulica Mossego 17, Grodzisk Wielkopolski 4 inne

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia

Dominik
Zobacz również