Grodzisk Wielkopolski

lekarzWitold Pietruszewski

3 opinie

Internista

22 Lipca 91, Grodzisk Wielkopolski

Trafna diagnozna oraz fachowość w pełnym zakresie.

lek. dent.Sławomir Jurkowski

6 opinii

Grodzisk Wielkopolski

www.jurkowskimed.pl STOMATOLOGIA I ORTODONCJA Grodzisk wlkp., Duszniki, Rokietnica www.jurkowskimed.pl

Gość

lek. med.Krzysztof Chróst

2 opinie

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Lekarski, os. Wojska Polskiego 176, Grodzisk Wielkopolski 1 inna

Korzystanie z usług Pana Doktora to sama przyjemność. Pan Doktor jest osobą bardzo uprzejmą, cierpliwą i kompetentną. Bardzo polecam.

Patrycja

lekarzNatalia Napierała

2 opinie

Samodzielny Puibliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossego 3, Grodzisk Wielkopolski 4 inne

młoda pani doktor, ale widać, że wie co robi i o czym mówi, po badaniu opowiedziała zrozumiałym językiem co się dzieje i jakie będzie ...

k_arola

lekarzDorota Filipowicz

3 opinie

Dermatolog

Mossego 25 lok. 11b, Grodzisk Wielkopolski

10 lat chorowałam na AZS, dr Filipowicz mnie wyleczyła. Polecam! :)

lekarzJolanta Kosowska-Chęć

7 opinii

Pediatra

os. Wojska Polskiego 12 lok. 22, Grodzisk Wielkopolski

Pani doktor zajęła się moim synkiem z wielkim oddaniem,bardzo profesjonalnie.Jestem przekonana,że nad zdrowiem mojego dziecka czuwa dobry fachowiec i serdeczny człowiek.

lekarzAnna Kunze-Bielecka

1 opinia

Pediatra

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ulica Mossego 17, Grodzisk Wielkopolski 4 inne

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia

Dominik

lekarzMariusz Grebieniow

4 opinie

Chirurg ogólny

Polna 4, Grodzisk Wielkopolski

lekarz z powołania,jakich mało!!!!!!!!!!!!

lekarzRyszard Derewnicki

5 opinii

Chirurg onkolog

Morelowa 3, Grodzisk Wielkopolski

Pon nóż chirurgiczny trafiłem do lekarza Derewnickiego 3 razy. Zabiegi wykonywał zawsze profesjonalnie. Był bardzo uprzejmy, chętnie udzielał informacji o chorobie, poświęcał mi dużo ...

lekarzKrystyna Ereńska

0 opinii