Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Hematolog Katowice

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: pacjent
Lekarz o niesamowitym sercu kompetencji bez reszty poświęcony pacjentowi. Ja na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza , wiem co piszę bo był przy moim przeszczepie w latach 1994.Dla pacjenta był dostępny w nocy o północy jednym słowem o każdej godzinie.

lekarz Beata Stella-Hołowiecka

Gallusa 5
Katowice

bylam u pani dr pare lat temu w innym gabinecie.zaskoczyla mnie jej zyczliwosc i autentyczna chec pomocy.poswiecila miduzo czasu mimo faktycznego braku czasu.jestem jej za to wdzieczna do dzisiaj,bo wielu lekarzy traktuje pacjenta byle zbyc

lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

Boni Fratres Catoviensis Sp. z o. o. NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów w Katowicach
ulica Markiefki 87
40-211 Katowice

Trafiłam do Pana Profesora rok temu szukałam pomocy pomimo że od 6 lat lecze się na anemie hemolityczna 2 razy mialam podawana krew raz nawet trafilam do szpitala z bardzo niska hemoglobina bo 4,2 dopiero tam znalazłam pomoc i przyczynę swojej choroby .Kiedy trafiłam na oddział zrobiono mi badania pobrano szpik wyszedł chlonniak jestem poddana terapii która przynosi dobre skutki nie muszę już dostawać sterydu i żelaza tylko dostaje immunoterapia ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Marek Seweryn

Hematolog

Klinika Hematologii i Transplantacji Szpiku
40-032 Katowice

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy, łagodny, niezwykle uprzejmy, gotowy do pomocy w każdym momencie ale przy tym niezwykle konkretny... na wizycie poświęca pacjentowi bardxo dużo czasu, dokładnie przyglądając się problemowi. Lekarz z powołania traktujący pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Polecam z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Dariusz Woszczyk

Hematolog

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Wspaniały lekarz, uprzejmy, życzliwy życzę każdemu jak już zachoruje aby mógł trafić do takiego lekarza. W każdym przypadku stara się pomóc
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Małgorzata Kopera

Hematolog, Internista

Sana Medical Care
Szeligiewicza 20
40-044 Katowice

Pierwsza wizyta bardzo duża chęć pomocy pacjentowi, duża wiedza, życzliwość oby tak dalej. Polecam usługi pani doktor.

lekarz Sebastian Grosicki

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Jana Samsonowicza 25
40-749 Katowice

Jedyne co mogę zrobić to podziękować Panu Profesorowi, całym sercem za to ,ze pomimo mojego bardzo ciężkiego stanu zdrowia podjął się mojego leczenia, gdy inni odmówili. Dzięki Profesorowi i jego zespołowi moge dalej żyć. Wspaniały lekarz ,człowiek, widać że wie co robi i jest skuteczny. Jego praca to jego pasja, a póki praca jest pasją, to potrafi rozwijać. Beata D.

lekarz Małgorzata Krawczyk-Kuliś

Przychodnia EMC Silesia