ruda slaska

Sortuj

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Podejście do pacjenta, wysoka kultura, serce a przede wszystkim Pan Doktor ceni sobie szybkość działania. Polecam.
Hipokrates byłby z Pana ...

Hipokrates byłby z Pana Doktora dumny.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krzysztof Kopiński

Ortopeda

Niedurnego 50d

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Opinia dodana przez: mariola

lekarz Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Bytom

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

lekarz Beata Knosała

Internista

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33

Średnia ocen: 5/5

Bardzo uprzejma lekarka, dobre podejście do pacjentów, kompetentna, rzetelna i pogodna. Kapitalna lekarka !

Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Adam Rozewicz

Internista   (+1 więcej)

ulica Szpaków 33
Ruda Śląska

Wiedza med. ogromna, do tego umiejętność jej wykorzystania i kochanie swojego zawodu. To czyni z Tego Wspaniałego Człowieka lekarza super , którego w razie potrzeby polecam. Ryszard

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Andrzej Kokoszka

Pediatra

Plebiscytowa 16 lok. 6
Gliwice

od niedawna korzystam z corka z porad u pana dr, jestem juz po wielu wizytach u wielu specjalistow dzieciecych, ale ten pan dr jak na poradnie poz jest moim zdaniem bardzo przejety rola , ma bardzo dobry kontakt z dzieckem, moja corka odrazu go polubila i moim zdaniem stosuje bardzo przemyslane leczenie.Jesli chodzi o stosowane leki to twz potrafi wytlumaczyc i uspokoic przewrazliwionych rodzicow.Polecam mam nadzieje, ze moja opinia jest pomocna i wyczerpujaca;-)

Małgorzata Dziedzic-Król

Pediatra

Ruda Śląska

Pani doktor bardzo miła i jak zawsze prosperująca szczegolną wiedzą. Byłam w Pani gabinecie wiele razy i wyszlam zadowolona i zasięgłam pomocy jakiej potrzebowałam.