Lekarze Grudziądz

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

lekarz Małgorzata Sigurska-Banasiak

Slawomir Kowalik

Dermatolog

al. 23-go Stycznia 18
86-300 Grudziądz

Jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam ! od dawna miałam bieliznę po urodzeniu żaden lekarz nie wiedział co w takiej sytuacji zrobić , pewnego dnia gdy obchodziłam własnie swoje 10 urodziny poszłam do niego z ta bielizna , wszystko wyjaśnił ii podał świetne lekarstwa które pomogły , nie tylko w tym mi pomógł ... od 2-3 lat wg pana doktora mam AZS ( atopowe zapalenie skóry ) Pan ...
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Justyna Kminikowska

Wojskowe Specjalistyczne Przychodnie Lekarskie w Grudziądzu
Legionów 57
86-300 Grudziądz

Leczymy się u naszej Pani Doktor Justyny już od kilku lat. Lubimy te wizyty, bo zawsze jest przyjaźnie i wszystko wiemy. Pani Doktor jest czujna, dociekliwa i pozytywnie nas zaskakuje. Dziękujemy i polecamy.
Opinia dodana przez: Dagny

lekarz Jan Zagierski

Chirurg dziecięcy

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Wspaniały lekarz ma podejście do dzieci .Jak byłam dzieckiem operował mnie na wyrostek robaczkowy ,teraz mojego syna operował także na wyrostek robaczkowy
Opinia dodana przez: Beata
Usuwałam ósemkę,szybko ,bezbolesnie.Pan doktor wszystko wytłumaczy i do tego jest uprzejmy.Szczerze polecam,lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: mirela

lekarz Katarzyna Grudzień-Chmielewska

Kardiolog

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Lekarz godny polecenia. Na pierwszej wizycie postawiła własciwą diagnozę i dzięki temu szybko trafiłam na zabieg do Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Stanisława

dr n. med. Paweł Sadłecki

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ul. Wiejska 20A
86-300 Grudziądz

Z całego serca polecam. Pan doktor miły i rzeczowy. Wszystko w jasny sposób wyjaśnił i rozwiał wszelkie wątpliwości związane ze stanem zdrowia 😊
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Grażyna Jarząbek

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Pani doktor jest najlepsza. Za każdym razem rozpozna co dolega mojemu dziecku! Dokładnie rozpisuje leki Jest sympatyczna i spokojna. Jedyny normalny lekarz w przychodni Jedynka. Naprawdę polecam 😀
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Ginekolog
                                       lek. med. Krzysztof Radtke

lek. med. Krzysztof Radtke

Radtke Clinic Centrum Medyczne
Laskowicka 2-4
Grudziądz

Doktor jest bardzo miły , dokładnie przeprowadza wywiad. Gabinet jest zadbany i wszystkie dodatkowe badania są przeprowadzane na miejscu. Jestem zadowolona z wizyty i polecam !
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Katarzyna Stokfiszewska

Neurologopeda

Mowamed
Gustawa Morcinka 31
86-302 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Mirosław Niedzin

ul. Filomatów 2A
86-300 Grudziądz

Super podejście do pacjenta. Zabieg wykonany na 5+ . Piękne korony, miły personel, czysto, bezproblemowa recepcja i mediraty
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wanda Zembrzycka-Zaborowska

Laboratorium Analityczne
dr. Ludwika Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Pani Dr.Bardzo miła. Z cudownym podejściem do dzieci. Badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor,wszystko dokładnie tłumaczy rodzicom oraz dzieciom co będzie badane i w jaki sposób. Polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

Elżbieta Kozłowska

Logopeda

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.
Opinia dodana przez: mama

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

CENTRUM DERMATOLOGICZNO-KOSMETYCZNE
Chełmińska 74
Grudziądz

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maria Maciejko-Czudy

Internista, Pediatra

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić. Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

ul. Filomatów 2A
86-300 Grudziądz

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

lekarz Anna Plutowska

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Od kilku lat borykam się z niewydolnością nerek. Przez 70 lat mojego życia bywałem u wielu specjalistów,z różnymi problemami zdrowotnymi ale z tak wrażliwą, kompetentną i oddaną lekarką spotkałem się po raz pierwszy raz pierwszy. Dzięki jej zaangażowaniu i trafnej oceny mojego stanu zdrowia jestem wśród żywych. To 100% lekarką z powołaniem,godna polecenia i mojego najwyższego szacunku.
Opinia dodana przez: Henryk