Lekarze Siedlce

lekarz Marcin Taczalski

Oddział Ginekologii i Położnictwa Szpitala SPZOZ w Siedlcach
Starowiejska 15
Siedlce

Nie polecam żadnej kobiecie. Miły to on owszem jest lecz nastawiony na zarabianie kasy. O mały włos nie pozbawił mnie możliwości macierzyństwa. Nie powinien wogole leczyć kobiet nie majac pojęcia na jakie zabiegi je wysyła.
Opinia dodana przez: Mar.ka
{'id': 9806, 'name': u'Siedlce'} Ortopeda dziecięcy
                                       lek. med. Magdalena Krzyżaniak-Dorobek

lek. med. Magdalena Krzyżaniak-Dorobek

Ortopeda dziecięcy

Medica Zespół Lekarzy Specjalistów, Centrum Przychodnia Matki i Dziecka
Pułaskiego 15 lok. 2, ul.3 maja 3 , ul. Kleeberga2 ,
08-110 Siedlce

Panią doktor spotkałam przy badaniu przesiewowym w kierunku dysplazji stawów biodrowych u mojego dziecka. Brak badania przedmiotowego, wykonane jedynie USG i od razu diagnoza „dysplazja”, zostałam natychmiast wysłana do sklepu ortopedycznego a terenie szpitala (z którym prawdopodobnie Pani doktor ma jakiś układ) bo ortezę Tubingera, za którą z refundacją zapłaciłam 200zł (myślę że na słowa lekarza że „dziecku grozi kalectwo jeśli nie będzie leczone”, każdy rodzic zrobił by tak jak ...
Opinia dodana przez: A.

dr Izabella Kamont

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz! U Pani doktor byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma, miła i delikatna osoba. Mimo że była to moja pierwsza wizyta, nie odczułam żadnego stresu czy dyskomfortu z tym związanego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie ginekolog godny polecenia każdej kobiecie.

lekarz PrzemysŁaw Dybciak

Lekarz rodzinny

CENTRUM
Siedlce

Poznałam Pana Doktora,gdy towarzyszyłam mamie w Jej wizytach lekarskich w przychodni w Aleksandrowie.Byłam zachwycona podejściem do starszej osoby,prawdziwą troską o zdrowie pacjentki.Zdecydowałam się na zapisanie się do tej przychodni pod opiekę Pana Doktora.Była to najlepsza decyzja-każda wizyta to potwierdzała.Bardzo kompetentny,miły i cierpliwy lekarz zawsze potrafił trafnie wyleczyć dolegliwość.Kiedy niespodziewanie schudłam Doktor uparł się szukać powodu tej sytuacji i dotąd zlecał różne badania,aż w końcu znalazł zupełnie niespodziewaną przyczynę utraty wagi.Od ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Stanisław Jeziernicki

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

Siedlce

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Karolina

dr Anna Jurkowska

Ortodonta

ASTER DENTAL
Siedlce

Wizyta przebiegła bardzo miło i przyjemnie Pani doktor rozwiała moje wątpliwości i ostudzila moje negatywne nastawienie Kompetentna i profesjonalna osoba !
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Robert Matusik

Siedlce

Lekarz sympatyczny i bardzo kompetentny w tym co robi. Dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegało leczenie oraz jak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

dr Małgorzata Iwanowska

Laryngolog

''AS-MED''
ul. Sulimów 26
08-110 Siedlce

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam! Dokładnie bada i stawia odpowiednią diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiega szybko i sprawnie, a przy tym Pani doktor jest bardzo miła i pomocna! W danych chyba wkradł się jakiś błąd bo Pani Doktor przyjmuje w As Medzie ale na Sulimów chyba 26, albo coś koło tego, tu ich strona http://as-med.com.pl/
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Robert Najfeld

RM Meditrans Ratownictwo Medyczne
Biskupa Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora na izbie przyjęć, kiedy trafiłam tam po dotkliwym podrapaniu przez kota i z poważnym zakażeniem bakteryjnym. Pan Doktor to niezwykle sympatyczny, uprzejmy, ujmujący, serdeczny i miły człowiek. Wdrożył skuteczne leczenie, bo rana się goi i zakażenie ustępuje. Gdyby tylko każdy lekarz taki był, pacjent nie bałby się szpitali i służby zdrowia. Szkoda, że Pan doktor nie przyjmuje w poradni, a tylko w szpitalu, bo konsultację ...
Opinia dodana przez: Marta S

lek. dent. Maria Paprota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Pani doktor godna polecenia , leczę się od lat , sumienna i dokładna . A przy tym bardzo cierpliwa
Opinia dodana przez: Malwina

Aldona Belowska

Lekarz rodzinny

Ul. Młynarska
08-110 Siedlce

Potwierdzam bardzo super lekarz ,miły ,pomocny ,służy poradą .Polecam wszystkim panią doktor Belowską
Opinia dodana przez: Sebastian

dr Krzysztof Zydlewski

Ceglana 18a
08-110 Siedlce

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam. Swietna opieka, mnostwo cierpliwosci i odpowiedzi na kazde pytania rowniez te 'glupiutkie' :) polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Paweł Szeparowicz

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ulica Brzeska 137
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista. Bardzo kulturalny i rzeczowy doktor. Jestem po operacji ACL i wracam do zdrowia w bardzo szybkim tempie. Polecam!!
Opinia dodana przez: Marcin
Bardzo polecam Pana Doktora,pełen profesjonalizm,zna się na swojej profesji.W pełni oddany pacjentowi,życzliwy i zarazem pomocny w trudnych chwilach,po wykonanym zabiegu często dogląda pacjenta,w pełni udzielana informacja o wykonanej operacji oraz dalszego leczenia.Panie Doktorze,dziękuję z całego serca.Krzysztof Flak z Płocka.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Żagan

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Okuniewska-Kalicka

Siedlce

Miałem kontakt tylko poprzez szphital byłem pierwszy raz w życiu w szpitalu z pełną odpowiedzialnością stwierdzam pod taką ophieką chętnie mogę jeszcze raz się położyć. Polecam

lekarz Grzegorz Mikiciuk

Podlaska 2/21
08-110 Siedlce

Nie był to mój lekarz prowadzący w szpitalu, a jednak poświęcił mi czas. Pochylił się nad moim cierpieniem po operacji. Profesjonalista i miły człowiek zarazem. Udowadnia, że można być empatycznym zawodowcem.
{'id': 9806, 'name': u'Siedlce'} Okulista
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed w Siedlcach
ul. 11 Listopada 23
08-110 Siedlce

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna