Lekarze Inowrocław

lekarz Krzysztof Dzwoniarkiewicz

88-100 Inowrocław

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza. Lekarz, dla którego wykonywany zawód to ewidentnie pasja i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 23165, 'name': u'Inowroc\u0142aw'} Pediatra
                                       lekarz Karolina Prątnicka

lekarz Karolina Prątnicka

Karolina Prątnicka Indywidualna specjalistyczna Praktyka lekarska
Wojska Polskiego 7
88-100 Inowrocław

Polecam. Wysokiej klasy specjalistka. Bardzo miła i uprzejma. Pomoże w każdej sytuacji. Nigdy nie odmówi pomocy.

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

lekarz Marta Szkudlińska

Chirurg onkolog

Daszyńskiego 16
Inowrocław

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr ...

Ewa Minda

Inowrocław

To pierwsza wizyta z Dzieckiem. Wszyscy byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem dziecka, mimo iż byliśmy u laryngologa, a 4 dni wcześniej u innego pediatry (w Inowrocławiu jesteśmy gościnnie). Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała córkę, do choroby podeszła kompleksowo. Wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, mogliśmy się w końcu nieco uspokoić. Osoba kompetentna, wydaje mi się,że do każdego podchodzi indywidualnie. Jestem ...
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Maciej Kasperkowiak

Audiolog

Protetyk Słuchu Maciej Kasperkowiak
Szeroka 1, gabinet 104
88-100 Inowrocław

Pan mgr Maciej Kasperkowiak jest najlepszym fachowcem z dziedziny słuchu z tych, których dotychczas poznałam w Inowrocławiu przez ostatnie 8 lat( najgorzej oceniam Audiofon przy ul Farnej) Jest nie tylko bardzo kompetentny w swojej dziedzinie- to jest niezwykle uprzejmy i bardzo uczciwy!!! Panie Macieju- bardzo dziękuję Panu za wieloletnią współpracę. Proszę, niech Pan powraca do swojego powołania i pacjentów., Bardzo nam Pana brakuje Wdzięczna pacjentka Janina S
Opinia dodana przez: Janina Siel...

lekarz Anna Prabucka-Bartoszewicz

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Niezwykle ciepła, kompetentna i uczciwa osoba. Żeby każdy lekarz taki był..pani doktor nawet na sor jest przede wszystkim człowiekiem i każdego traktuje bardzo kompetentnie.

lekarz Bożena Jaworska

ulica Dworcowa 71
88-100 Inowrocław

Najsympatyczniejsza Pani Doktor. Precyzyjne diagnozy, skierowania czy recepty to żaden problem. Pełna empatii i zaangażowania
Opinia dodana przez: Jaromir

lek. dent. Piotr Hernacki

Stomatolog, Protetyk

PRODENT
88-100 Inowrocław

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Kluczwajd-Jodłowska

Internista, Lekarz rodzinny

"ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
ulica Średnia 5
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, chyba najlepszy jakiego w życiu spotkałem. Na mnie największe pozytywne wrażenie robi jej ogromna wiedza i to jak umiejętnie potrafi z niej korzystać. Jest bardzo uprzejma i kompleksowo podchodzi do problemów. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marta Gaj

88-100 Inowrocław

Byłem u Pani Doktor z zapaleniem barku. W skrócie Pani doktor: - słuchała co do Niej mówię - przeprowadziła dokładny wywiad: z czego może wynikać moja dolegliwość, alergie, leki, aktywność fizyczna, kiedy występuję ból, - wytłumaczyła na co jest konkretna tabletka i jak powinna działać, - była miła i uprzejma. Polecam:)
Opinia dodana przez: Michał
Lekarz z powołania, rzadko kiedy spotyka się takie podejście do pacjenta. Ze strony Pana doktora można otrzymać ogromną ilość empatii, cierpliwości, szczegółowe wyjaśnienie choroby oraz planu leczenia. Naprawdę lekarz godny polecenia, a w dzisiejszych czasach znalezienie tak dobrego specjalisty to skarb.

lekarz Cezary Kobajło

88-100 Inowrocław

Jeśli dobro ma inną nazwę to nazywa się ona "Cezary Kobajło". Ten pan nigdy nie wygląda na zmęczonego. Zawsze miły, uśmiechnięty, wszystko objaśni i wytłumaczy. Od operacji prowadzi mnie już kilka lat. Pewnie dobrze skoro pisze. Świetny lekarz (jeśli w ogóle wolno mi oceniać lekarza) .
Opinia dodana przez: Slawek

lekarz Laura Ligarzewska

88-100 Inowrocław

Dzięki cudownej Pani doktor nasza córeczka uniknęła wiele stresu i nieprzyjemności. Pani doktor jest z pewnością osobą, która ma na uwadze przede wszystkim dobro małych pacjentów. Najważniejsze jest to, że Pani doktor od razu zorientowała się co do przyczyn dolegliwości mojego dziecka. Wcześniej dziecko było badane przez innego lekarza, który nie zauważył tego problemu. Pani Ligarzewska od razu wiedziała co dolega mojemu dziecku. Uważam że, gdyby nie to że trafiliśmy ...
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Wioletta Stężała

88-100 Inowrocław

Po dokładnym zbadaniu Pani doktor wszystko wytłumaczy.Miła i sympatyczna.Okulista godny polecenia dla dorosłych i dla dzieci również.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Mariusz Kinal

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROMED" w Inowrocławiu
ulica Toruńska 60
88-100 Inowrocław

Lekarz z powołania, znający się na robocie która wykonuje. W pełni zaangażowanie. Człowieczeństwo w 100%. Wiele by pisać samego dobrego. Godny polecenia. Jestem bardzo wdzięczna za całokształt.
Opinia dodana przez: Anna

Waleria Goral

Protetyk, Stomatolog

Inowrocław

Stomatolog godny polecenia jak najbardziej.

lekarz Hanna Słomska - Kurzyna

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Wspaniała lekarka. Kompetentna, bardzo dobrze przygotowana do zawodu, a przede wszystkim życzliwa i empatyczna. Pacjenta traktuje podmiotowo i indywidualnie, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy. Pani Doktor jest wyjątkowym lekarzem, ma powołanie, a o to w dzisiejszych czasach trudno. Bardzo żaluję, że nie pracuje już w Inowrocławiu. Teraz niewielu lekarzy chce / może mi pomóc w razie problemów zdrowotnych. Jeśli Pani Doktor przeczyta tę opinię to serdecznie pozdrawiam i życzę ...
Opinia dodana przez: Przedszkolak

lek. dent. Emil Tworkowski

88-100 Inowrocław

Stomatolog godny polecenia. Zawsze wybiera opcję leczenia najlepszą dla pacjenta. Nie spieszy się, umie wszystko dokladnie wytłumaczyć. Jest bardzo uprzejmy i mily, dzięki temu pacjent nie musi się stresować.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Wojciecxh Hanclewski