Lekarze Internista Krosno

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Andrzej Paprocki

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Leczył moją mamę przez 6 lat na raka szpiku kości. Człowiek bez granic oddany człowiekowi - pacjentowi. Dla każdego pacjenta był przyjazny, zdecydowany i konsekwentny. Człowiek zasad, a życie jestwartościa nadrzędną. Ni e jest panem życia, lecz dla niego Bóg jest Panem Życia.
Polecam.Bardzo kompetentny. miły, sympatyczny

lekarz Stanisław Boczar

Internista, Gastrolog

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

lekarz Jerzy Śmiałek

Internista, Lekarz rodzinny

Jasna 40
38-400 Krosno

Lekarz na piątkę , lekarz z powołania . Pomaga w każdej sytuacji , jest wspaniały. Mam do lekarza ogromne zaufanie . Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Szepelak

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Nabawiłem się w wieku 57 lat krzuścca (kokluszu). Ten lekarz, mimo iż nie miałem skierowania do poradni chorób zakaźnych, nie tylko przyjął mnie i żonę, ale z własnej inicjatywy zadzwonił do naszego lekarza rodzinnego (który oczywiście kokluszu u nas nie rozpoznał), aby ten wystawił nam w trybie natychmiastowym skierowania na badania. Ta niby normalna, życzliwa troska o chorego zaskoczyła mnie tak bardzo, że nie tylko bardzo dobrze świadczy ona o ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Olgierd Czeszyk

Wieniawskiego 5/8
38-400 Krosno

Super lekarz, super podejście do pacjenta. Duża wiedza i kompetencje. Zawsze stara się pomóc. Jak najbardziej polecam.

lekarz Paweł Bargieł

ul. Adama Mickiewicza 18/20
38-400 Krosno

Najprawdopodobniej dzięki Doktorowi mogę się cieszyć tym, że moja ukochana żona jest ze mną. Bardzo mu za to dziekuję!

lekarz Jacek Krzanowski

ulica Krakowska 83
38-400 Krosno

Lekarz z powołania, świetny fachowiec. Pan Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Urszula Grata-Borkowska

lekarz Teresa Materniak

ulica Forteczna 4
38-400 Krosno

100% profesjonalizmu. Tzw. lekarz z jajami. SUPER Nie owija w bawełne jak p. Biernacka. Nie obrażając nikogo, powinna już odejść, a nie między pacjentami koty dokarmiać.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Trąd

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Okrzei 33
38-400 Krosno

Wspanialy lekarz. Dziekuje za pomoc. To leczenie mne bardzo pomoglo. Byla by mozliwosc - wybrala bym tego lekarza dla calej rodziny!!!!
Opinia dodana przez: Angelika Zhelwetro

lekarz Jacek Legutko

38-400 Krosno

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

38-400 Krosno

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Janusz Glazar

Nefrolog, Internista

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

lekarz Katarzyna Wojtyczek

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Jeszcze nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Pani dr pomimo młodego wieku pełna profesjonalizmu doświadczenia i podejścia do pacjenta. Jest zaangażowanym i oddanym lekarzem. Jako lekarz i jako człowiek wykazuje duże zainteresowanie stanem przebiegu choroby u pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata W

lekarz Mirosław Gonet

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych -Przychodnia w Krośnie
ulica Portiusa 2
38-400 Krosno

Pan doktor zawsze rzetelny, godny zaufania i co najważniejsze poważnie podchodzi do pacjenta i nie bagatelizuje.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog

Krakowska 50
Krosno

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

lekarz Jan Mika

Reumatolog, Internista

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Świetny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem, mam do niego duże zaufanie. Doktor Mika to lekarz, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie do kolejnego przypadku medycznego. Poświęca dużo uwagi na wysłuchanie pacjenta, wyczerpująco tłumaczy chorobę, jest cierpliwy i uprzejmy. Widać że jego praca jest jego pasją, trafnie diagnozuje a przy tym potrafi pocieszyć jeżeli pacjent się negatywnie nastawia do diagnozy i choroby. Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Więcek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie"
Podkarpacka 5A
38-400 Krosno

Dziękuję bardzo Pani doktor za opiekę nad moja rodzina, w szczególności chorą mamą. Pani doktor to prawdziwy altruista PODZIWIAM pełne zaangazowanie i jestem ogromnie wdzięczna za trafna szybka diagnozę zanim komukolwiek z innych specjalistów przyszło to do glowy. Pani doktor tez po ludzku jest bardzo życzliwa i uprzejma i nie szczędziła czasu żeby mi wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na miliony pytań. Takich lekarzy się nie spotyka. Polecam polecam i jeszcze ...
Opinia dodana przez: Karolina