jarocin

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Teresa Florkowska-Sosińska

Pediatra

os. 1000 -lecia 3 lok. 32

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor jest najlepszym pediatra u jakiego bylam z moim dzieckiem. Stawia zawsze trafna diagnoze Super podejscie do dziecka. Pelen profesjonalizm. Ogromna wiedza i inteligencja. Jest niesamowicie ciepla i mila osoba.Nie da sie opisac jakim jest wspanialym lekarzem. Polecam Pania Doktor Terese Florkowska-Sosinska z calego serca. Tylko Pan Bog mogl mi postawic na drodze takiego czlowieka. Dziekuje Pani Doktor ze Pani jest:)!

Opinia dodana przez: Kinga.w.

Bożena Andrzejczak

Wrocławska 38

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Moge polecic kazdemu kto boi sie dentysty, gdyż przemila atmosfera pozwala bez bolu i strachu przetrwac nawet najdluzsza wizyte.

lekarz Krystian Andrzejczak

Internista

Wrocławska 38

Średnia ocen: 5/5

jest przemiłym lekarzem. zawsze po ludzku wytłumaczy co i jak należy robić przy danym schorzeniu.zawsze uśmiechnięty i serdeczny.

lek. dent. Krzysztof Czarnecki

Poradnia Stomatologiczna M-Dent
ul. Generała Józefa Hallera 9

Średnia ocen: 5/5

Wspaniałe podejście do osób niepełnosprawnych, dziecko z porażeniem zaakceptowało od pierwszej wizyty co wcześniej się nie zdarzało

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Panieński

Anestezjolog

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
Nowy Tomyśl

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

Agata Eliasz-Kaczmarek

Średnia ocen: 5/5

Cudowny stomatolog. Dzieki niej w końcu nie mam problemów z zębami. Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła i dokładna. I co najważniejsze leczenie kanałowe wogóle nie bolało. Nie boję się już stomatologów. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Witold Bukowski

Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Chrobrego 81

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry technik dentystyczny. Polecam.

Bardzo dobry technik dentystyczny. Polecam.

dr Ahmad-sediq Sharifi

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

Średnia ocen: 5/5

Lekarz jest super ,kompetentny z właściwym podejściem do pacjenta a także dla członka rodziny ,udzielił w dostępny sposób dokładnej informacji na temat chorego. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak postępowali. Gratuluję Panie Doktorze 😊

Opinia dodana przez: Wanda Olejnik