Jarocin

lekarz Andrzej Pajdowski

lekarzAndrzej Pajdowski

41 opinii

Endokrynolog, Ginekolog, Osteoporolog, RTG, USG

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA, ul. Magnoliowa 1 - Centrum Medyczne - przyjmuje we wtorki, czwartki, soboty (pilne również w niedzielę od godz.15.00, Jarocin 7 innych

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Potrafi wysłuchać i doradzić.Naprawdę polecam.

Alicja

lekarzMirosława Sosińska-Walczak

32 opinie

Ginekolog

Medicus, Wrocławska 46, Jarocin

Do Pani Doktor chodzę od 4 lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Polecam wszystkim!!!

lekarzAndrzej Ciapała

33 opinie

Laryngolog

Marcinkowskiego 19, Jarocin

Lekarz godny polecenia, opanowany, ma podejście do dzieci i wszystko wytłumaczy co będzie robił. Przeprowadza wywiad z rodzicami i też szczegółowo odpowiada na pytania ...

izabel

lekarzWłodzimierz Budzyński

21 opinii

Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Jarocin Hllera 7, Jarocin

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam :) bardzo miły, uprzejmy i kompetentny:) Anioł nie człowiek. Właśnie prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Mimo, ...

Anna

Wiesław Strohm

18 opinii

Neurochirurg

Szpital w Jarocinie, sZPITALNA1, Jarocin 2 inne

W dniu 14 stycznia 2014 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa. Pan Doktor Strohm to świetny specjalista, bardzo miły pogodny i życzliwy w kontaktach ...

lekarzAnna Pajdowska

16 opinii

Dermatolog, Wenerolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny, Magnoliowa 1, Jarocin

Bardzo dobry lekarz jako jedyny pomógł mi wyleczyć łysienie plackowate , osoba ta jest bardzo uprzejma i podchodzi profesjonalnie do tematu bardzo polecam

Dawid

lekarzAgnieszka Nowak-Nowak

25 opinii

Laryngolog

Hallera (Ośrodek Zdrowia), Moniuszki 9, Jarocin

nawed nawed jest lekarką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarzTeresa Florkowska-Sosińska

9 opinii

Pediatra

os. 1000 -lecia 3 lok. 32, Jarocin

Najlepsza Lekarka w Jarocinie trafne diagnozy super podejście człowiek wie ze był u lekarza a nie u przedstawiciela apteki

lekarzIwona Udzik

7 opinii

Zapłocie 22, Jarocin

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

dice

drPiotr Sokol

7 opinii

Chirurg dziecięcy

Jarocin 2 inne

Lekarz godny polecenia.Bez względu na wszystko, zawsze znajdzie czas na chwile rozmowy.Posiada niesamowite podejście do dzieci.Dzieki wielkie;-)

Karola
Zobacz również