jastrzębie zdrój

dr Stanisława Hajduk

NZOZ Procordi Sp. z o.o. Jastrzębie- Zdrój
Wyspiańskiego 8

Średnia ocen: 5/5

Pani dr. Hajduk jest bardzo dobrą lekarką zawsze uśmiechnieta umie podejść do dziecka czego nie można powiedzieć o niektorych lekarzch. Zawsze wszystko pięknie wytłumaczy. Mimo że nie mieszkam na Przyjaźni wolę jeździć do Dr. Hajduk niż chodzić blisko do byle jakiego pediatry.

Opinia dodana przez: Alicja

Henryka Drużyńska-Skarbek

Rehabilitant dziecięcy   (+1 więcej)

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny Dla Dzieci NZOZ Helmed Rehabilitacja w domu pacjęta
Jastrzębie Zdrój Ul Kościuszki 14
Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry lekarz uorzejma widac że kocha dzieci i to co robi polecam zdecydowanie

Opinia dodana przez: barbarossa baarbarossa

dr hab. Stanisław Wawryka

Urolog

SPECJALISTYCZNY GABINET UROLOGICZNY
Jastrzębie Zdrój, Al. Jana Pawła II 1/6
Jastrzębie-Zdrój

W imieniu mojego 93 letniego ojca no i oczywiscie swoim bardzo dziekujemy panu doktorowi za poswiecony czas i zyczliwosc. W jednym zdaniu mozna scharakteryzowac pana doktora.
Jako czlowiek- WSPANIALY
Jako lekarz -MADRY I KOMPETENTNY.

Opinia dodana przez: celina

lekarz Iwona Jagiełłowicz

Jastrzębie Zdrój ul. Harcerska
Jastrzębie-Zdrój

Pani dr Jagiełłowicz jest wspaniałym lekarzem, super podejście, przemyślane decyzje i zawsze wnikliwe szukanie przyczyny dolegliwości. Nie ociąga się z wypisaniem skierowania do specjalisty, jeśli widzi poważniejszy problem. Przy tym wszystkim bardzo życzliwa i zawsze uśmiechnięta osoba. Jestem mamą, która zakończyła współpracę z Panią doktor z racji tego , iż moje małe dzieciaczki są już dorosłymi osobami. W tym miejscu składam wyrazy podziękowania za wszystkie lata opieki.

Opinia dodana przez: zadowolona mama

dr n. med. Andrzej Mura

Urolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 Jastrzębie Zdrój
Gronowa 25
Rybnik

Bardzo dobry lekarz . Na każdej wizycie jest miły. Ma bardzo dużo pacjentów, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość, tym bardziej, że każdemu poświęca wymaganą ilość czasu. Nie wyczuwa się ponaglania aby skrócić i zakończyć wizytę. Ma czas aby szczegółowo zebrać wszystkie potrzebne informacje i przeprowadzić szczegółowe badanie. Jest prawdziwym profesjonalistą. W szpitalu opiekuje się pacjentami z dużym zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Rybniczanka

lekarz Dorota Świątkowska-Galus

Oddział Noworodkowy
WSS Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie-Zdrój

Bardzo dobra pani doktor,często chodzę z dzieckiem,moje dziecko bardzo lubi panią doktor,zawsze miła i uśmiechnięta,wszystko dokładnie wytłumaczy,nie znam lepszego lekarza,polecam wszystkim tę panią doktor.

lekarz Katarzyna Zimońska

Rehabilitant

None
Os. Dąbrówki 8a/2
Wodzisław Śląski

Katastrofa pani doktor wykonuje swój zawód za karę . Mam nadzieję że więcej nie spotkam tej osoby !
Nie ...

Nie uprzejma !

lekarz Iwona Wiewióra

Oddział Noworodkowy
WSS Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie-Zdrój

faktycznie kobieta bez zycia a jej maz totalna porażka jeden z naj bardziej nieuprzejmych lekarzy w szpitalu !!!!