kalisz

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

KONSYLIUM
Podkowińskiego 2

Średnia ocen: 5/5

Witam Pani Doktor Jest bardzo dobrem lekarzem ,pomaga mi ,jest bardzo mila , dobrze tłumaczy ,dostaje leki które mi pomagają ,zawsze zbada ,i robi ćwiczenia ,bardzo polecam ,chodzę do pani doktor na kasę chorych , trudno spotkać takiego lekarza

Opinia dodana przez: Franek

lekarz Jacek Biernacki

Chirurg ogólny

Szpital Zespolony Perzyny

Średnia ocen: 5/5

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pana Doktora Jacka Biernackiego. Byłam tak mile zaskoczona podejściem do pacjenta, że aż byłam w szoku. Już dawno nie przyjął mnie tak miło żaden lekarz. Od Pana Doktora emanuje ciepło i zrozumienie chorego pacjenta. Jest delikatny i miły. Fachowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, bez okazywania nerwówki i załatwiania pacjenta jak na taśmie produkcyjnej, bo tak wyglądały moje ostatnie wizyty u różnych specjalistów. Czeka mnie prawdopodobnie operacja żylaków i jak się dowiedziałam, że Pan doktor wykonuje takie zabiegi w szpitalu to bez chwili zastanowienia się zdecydowałam być operowana przez tego wspaniałego lekarza. Przed pójściem na wizytę nie miałam pojęcia co to za lekarz, po wizycie polecam Go każdemu pacjentowi. Każdy życzyłby sobie być tak traktowany u wszystkich lekarzy.
Pozdrawiam Pana Doktora i życzę wyrozumiałych i równie miłych pacjentów.

Opinia dodana przez: Halina Ziarko

lek. dent. Dominik Ptak

ul.Lipowa

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

Iwona Warszewska-Antczak

Internista

NZOZ CENTRUM
BROWARNA

Średnia ocen: 5/5

Najlepsza internistka jaka spotkałam 100%profesjonalizmu .... polecam więcej takich lekarzy pierwszego kontaktu a umieralność z powodu ignorancji by spadła polecam :))))))

Aleksandra Jaźwiec

Logopeda

gabinet prywatny
Adama Asnyka 55/11

Średnia ocen: 5/5

polecam, lepszego nie znajdziecie. poleca Tomek.

polecam, lepszego nie znajdziecie. poleca Tomek.

lekarz Adam Barankiewicz

Górna / staszica

Średnia ocen: 5/5

Jedyny stomatolog któremu oddaje swoje zęby!! POLECAM!!!!!!!

Jedyny stomatolog któremu oddaje swoje zęby!! POLECAM!!!!!!!

lekarz Abdul Wakil Alugail

Okulista

NZOZ FOCUS
Cieszkowskiego 100/102
Swarzędz

Średnia ocen: 5/5

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lekarz Paweł Andrzejczak

Lekarz rodzinny

"Arsmedica" Praktyka Lekarska
Skalmierzycka 1

Średnia ocen: 5/5

odpowiednie podejście do chorego wytłumaczenie na czym polega jego schorzenie i odpowiednie leczenie . Czego wielu absolwetom Akademii Medycznej brakuje , nie każdy kto skończył medycyne wydział lekarski powinien zostać lekarzem . Dr Anrzejczak skończył Akademie Medyczną z wórurznieniem i nie musi uciekać na zachód.

Opinia dodana przez: Lech

lek. dent. Maria Szymańska

Spółdzielcza 14 (wejście od Głogowskiej)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo profesjonalne podejście pani lekarz do pacjenta, rzetelnie wykonane usługi, cierpliwość, ciepło, miła atmosfera, przede wszystkim bezboleśnie,ceny nie wygórowane. Polecam