kania

Internista

Bernardyńska 6
Bochnia

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, bierze pod uwagą inne schorzenia i na tej podstawie dobiera właściwe leki .

Jolanta Derejska-Kania

Armii Krajowej 20c lok.20
Kołobrzeg

Średnia ocen: 5/5

Pełna Profesjonalizmu, miła a co najważniejsze nigdy nic nie Boli polecam na milion procent chodzę już do Niej 10 lat

Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Barbara Kania

Neurolog   (+1 więcej)

Pelikanów 8
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

lekarz Piotr Kania

Urolog

E. Pankiewicza 7
Siedlce

Średnia ocen: 5/5

Dr Piotr Kania podarował nowe życie mojemu mężowi, a zatem i mnie. To czego dokonał dla, mnie laika, jest niewyobrażalne. Domyślam się tylko, że operacja wymagała ogromnej koncentracji i precyzji.
Dowodem doskonałości zawodowej doktora jest zdanie bardzo trudnego egzaminu EBU. Prestiżowy tytuł FEBU otwiera przed Nim drzwi klinik urologicznych we wszystkich krajach.
W kontaktach z rodziną pacjenta dr Piotr Kania jest skupiony, konkretny, rzeczowy. Nie daje odczuć, że pacjent jest jednym z wielu....nie, w danej chwili ten chory jest dla Niego najważniejszy - jest podmiotem. To ważna zaleta Doktora.
A i jeszcze...... dr Piotr Kania ma piękny uśmiech.

Opinia dodana przez: Marta Wierzbicka

Beata Kania-Zembaczyńska

Onkolog

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Beata Kania - Zembaczyńska

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek przede wszystkim! Oddana bez reszty swojej pracy, pacjentowi. Zawsze serdeczna, miła, odpowiada kompleksowo na każde pytanie. Niezwykle troskliwa, opiekuńcza, wyrozumiała. Dziękuję za wszystko, co zrobiła dla mojego Taty.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Łukasz Kania

ulica Toporowskiego 82/12
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, potrafi się obejść bezboleśnie z każdym przypadkiem. Byłam u Pana Kani nie pierwszy raz z ropnym stanem zapalnym i na prawdę jest delikatny, rozumie co to jest ból pacjenta więc obchodził się ze mną jak z "jajkiem". Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: agata

lek. dent. Hanna Rozmus

Dental Services Joanna Kania
ulica Basztowa 23/4
Kraków

Średnia ocen: 5/5

super !!!! stomatolog godna polecenia, boje sie bardzo dentysty ale Pani Hanna zajeła sie mna w bardzo miły i profesjonalny sposob POLECAM

mgr Małgorzata Kania

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul.Zwycięstwa 14/73
Gliwice

Bardzo miła i ciepła w kontakcie terapeutka. Poleciła mi ją koleżanka i rzeczywiście jestem zadowolona.

Katarzyna Kania

Położna

ligota
medyków
Katowice

wspaniały człowiek, pomimo że już dawno opuściliśmy szpital utrzymujemy kontakt z tego co się orientuje nie my jedni!jedna z nielicznych pielęgniarek które są z powołania!