kardiolog warszawa

Kardiolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

grzeczny, taktowny, ale zdecydowanie za mało komunikatywny,
bardzo zdystansowany do pacjenta, trochę za bardzo.

grzeczny, taktowny, ale zdecydowanie za mało komunikatywny,
bardzo zdystansowany do pacjenta, trochę za bardzo.

Najbliższy termin: jutro o 14:00 # 4

lek. med. Urszula Mielecka

Kardiolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

Byłam w Centrum Damiana przy ul. Foksal z dzieckiem i nie polecam tej Pani. Owszem może i zleca badania, ale tylko do koleżanek twierdząc, że inni lekarze w tym centrum Medycznym sa niekompetentni. Bez diagnozy wystawiła recepte, która zawierała 2 specyfiki , z których 1 kosztował 100zł na moje słowa, ze dlaczego od razu 14 latkowi fundowac leki skoro miał zrobione dopiero EKG i na Echo mamy sie zapisac oraz na moje stwierdzenie, że nie stać mnie na ten lek, nie zaproponowała zamiennika, ale bezczelnie przy moim dziecku stwierdziła, że w takim razie będą omdlenia, skoro nie chce wykupić leku. Rozumiem, że przedstawiciele medyczni oferują lekarzom różnego rodzaju gratyfikacje za wystawianie tych konkretnych leków, ale to chyba lekka przesada. Jakby było mało tego zachowania po podejściu do recepcji żeby umówić syna na badanie okazało się, że preferowana przez P. Mielecką lekarka nie przyjmuje 14latków. Pani lekarz wskazała więc kolejną kumę, a gdy się okazał, ze tam wizyta będzie pod koniec listopada poprosiłam Panią recepcjonistkę o lekarza zapisanie nas do lekarza, który wykona to badanie jak najszybciej. I tu znów przeszkoda okazało sie, ze Pani lekarz nie uważa żeby ten lekarz był dobrym specjalistą, mimo iż jest specjalista kardiologiem dziecięcym i ma do siebie kolejkę chętnych, i wykrzyczała, że ja biorę na swoją odpowiedzialność zdrowie mojego dziecka skoro idę do innego lekarza, nie tego, który został wskazany prze dr Urszulę Mielecką... Szok! Nie wiedziałam, ze Centrum Medyczne Damiana zatrudnia niekompetentnych lekarzy, którzy nie umieją wykonywać badań i leczyć dzieci.
STRZEŻCIE SIĘ PAŃSTWO TEJ POKRĘTNEJ OSOBY, KTÓRA NIE MA ZA GROSZ TAKTU, OCZERNIA INNYCH LEKARZY I CHCE ZARABIAC NA RECEPTACH, KTÓRE WYSTAWIA.

Najbliższy termin: 12 Gru o 15:00 # 6

Kardiolog

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

dogodna lokalizacja, dogodne godziny przyjęć lekarza, miła, uprzejma, fachowiec w swojej dziedzinie.

Najbliższy termin: jutro o 10:00 # 10

lek. med. Alicja Cuchra

Kardiolog   (+1 więcej)

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Średnia ocen: 5/5

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.